Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Turbotaxikář, který okrádal klienty, dostal padáka. Jeho šéf ho bude dokonce žalovat!

Namontované turbo pod řadicí pákou se tedy hodně nevyplatilo. Pražský taxikář, kterého turista chytnul při činu, jak si speciálním „turbem“ navyšuje na taxametru částky astronomickou rychlostí, bude mít nakonec oplétačky u soudu.

Server iDnes.cz přinesl rozhovor s majitelem společnosti AAA Radiotaxi Jiřím Kvasničkou, který povedeného řidiče zaměstnával. Kvasnička v rozhovoru sdělil, že řidiče nejen našli, ale byl s ním rozvázán pracovní poměr, a dokonce na něj podá žalobu. „Určitě podáme dvě žaloby. Jednu na něj, že poškodil ochrannou známku a dobré jméno společnosti. Druhá bude na neznámého pachatele. Bude mě velmi zajímat, kdo to turbo vyrobil a kdo ho namontoval,“ řekl pro iDnes.

Na podvodného řidiče narazil zahraniční turista, který bývá nejčastější obětí pražských taxikářů, ale muž byl zřejmě už připraven na nástrahy velkoměsta a taxikářovo počínání zachytil na kameru. Domorodci se tak mají zase za co stydět, protože Praha je kromě památek známá hlavně tímto nešvarem, který se stále kvůli takovým lidem nedaří vymýtit.

Stejně jako Jiří Kvasnička i redakce eXtra.cz radí, abyste si taxi volali vždy jen přes dispečink a nikdy jej nechytali na ulici. A pokud vidíte na ulici cizince, který se chystá mávnout rukou, včas ho zastavte a dejte mu čísla na zavolání. Čím víc to podvodníkům ztížíme, tím lépe i pro celou Prahu.

Související články

Další články