Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

"Tupac je naživu," tvrdí policejní vyšetřovatel! Předstíral hvězdný rapper vlastní smrt?

"Tupac je naživu," tvrdí policejní vyšetřovatel! Předstíral hvězdný rapper vlastní smrt?
Zdroj: profimedia.cz
Bývalý policista David Myers je v současné době v kritickém stavu v nemocnici. Přesto či právě proto přišel se šokujícím tvrzením, že jeden z nejprodávanějších hudebníků všech dob je stále naživu!

Tupac Shakur, který se proslavil pod jménem 2Pac, zemřel 13. listopadu 1996 na následky střelných zranění. Neznámí útočníci ho zasáhli do hrudníku, oblasti pánve, pravé ruky a lýtka. Neměl šanci přežít. Alespoň to je oficiální verze.

Jenže David Myers tvrdí, že mu bylo tehdy vyplaceno 1,5 milionu dolarů, aby pomohl slavnému rapperovi předstírat vlastní smrt. Bývalý policista v současnosti leží ve vážném stavu v nemocnici a tvrdí, že chce mít před odchodem na věčnost čisté svědomí

Američan tvrdí, že do spiknutí bylo zapleteno až 30 lidí. Tupac měl podplatit policisty, lékaře i falešné svědky. Vše, aby se mu podařilo uniknout před světem. Součástí plánu byl údajně dokonce i dvojník slavného rappera Právě toho měli místo Shakura převézt do márnice.

David Myers zároveň obvinil hudebního producenta Suge Knighta z toho, že hrál v celé operaci hlavní roli. Ten má ale v současnosti jiné problémy. Sedí ve vězení a čeká na soudní proces kvůli obvinění z vraždy.

K údajnému spiknutí se tak zatím nevyjádřil.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy