Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tunová křišťálová koule za 7 milionů a další nejkrásnější drahé kameny k vidění v Praze!

Křišťálová koule za sedm milionů.
Zdroj: www.vystavamineralu.cz
+ Další 4 fotografie

A není to jen výstava pro nerdy nebo vášnivé sběratele. V Praze – Ruzyni můžete na ploše tři a půl tisíce metrů čtverečních vidět ty nejkrásnější drahé kameny a minerály, které mohou sloužit i třeba jako dekorace do vašeho bytu.

Například velkým lákadlem expozice Výstava minerálů je křišťálová koule za sedm milionů korun, která si trůní jako správný poklad uprostřed rozlehlého prostoru. Pokud máte dost našetřeno, může zkrášlovat váš obývák, mnoho kamenů z této výstavy je totiž rovnou na prodej.

A pyšnit se můžete i exotickými kusy, pořadatelé Výstavy minerálů dovážejí kameny z celého světa a v Ruzyni jich uvidíte přes tisíce kusů.

Tato přehlídka krásy z hlubin Země je největší výstavou tohoto typu v Evropě. „Návštěvníci zde mohou obdivovat drahé kameny, vzácné minerály, fosílie a dekorační předměty a sochy z kamene či dřeva,“ říká Jaromír Havel ze společnosti MGM Minerals, která výstavu provozuje.

Takže pokud nemáte třeba s dětmi o víkendu žádné plány, doporučujeme vám tuhle zábavně-vzdělávací návštěvu. Veškeré bližší informace o samotné expozici najdete tady.

Související články

Další články