Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tunisan brutálně napadl Češku: Pořezal ji a zmlátil, protože se s ním chtěla rozejít

Strašné
Tunisan Ghaleb N. vloni v létě před drážďanským kulturním střediskem napadl Češku Lucii (32). Teď za to má strávit tři roky a 4 měsíce ve vězení. Chodili spolu nějaký čas, jenže muž bral drogy a žil na ulici, a tak se s ním chtěla žena rozejít. Za to byla brutálně zmlácena a pořezána.

Soudce dospěl k závěru, že se nejednalo o pokus o vraždu. Takže Tunisana postihne mnohem mírnější trest odnětí svobody na tři roky a čtyři měsíce. Původně mu hrozil mnohem vyšší trest, ale soud došel k závěru, že muž vraždit nechtěl. Jeho úmyslem, podle slov soudce, bylo ženu ponížit a potrestat ji, protože se s ním chtěla rozejít.

Konflikt zapříčinila chorobná žárlivost muže. Vztahu nepomáhalo ani to, že oba si hojně užívali alkoholu. Vztah byl doprovázen neustálými hádkami, rozchody a návraty. Poslední kapkou byla hádka před kulturním střediskem v Drážďanech, kde následně muž napadl Lucii. Češka musela být převezena do nemocnice, protože měla několik řezných ran na krku a na paži. Také byla brutálně zmlácena, když už ležela na zemi a to jí způsobilo fraktury v obličeji.

Související články

Další články