Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tuningáře by měli zbavit svéprávnosti! Milovník benzinu Ezy má pro tyhle "borce" drsný vzkaz

Zdroj: Facebook

Nazdárek párek, lidi.

Dostal jsem šanci od eXtra.cz pokecat s váma o kárách a vlastně tak nějak o všem, co smrdí benzínem. Než vám řeknu, o čem můj blog bude, prokecnu se trošku o tom, kdo jsem.

Jmenuji se Ezdráš Hýbl, ale všichni mi říkají Ezy, jelikož kdybychom se vsadili o litr, že už při čtení jména jste si říkali "co to kur.. je", tak jsem právě vyhrál. Proto jsem skoro celý život Ezy. Jsem muzikant a věnuji se hlavně kapele. Také jsem vášnivý RC pilot, sběratel všeho divného a milovník aut a motocyklů, jelikož můj otec celý život sbírá motorky a částečně taky auta a tak nějak v tom vyrůstám celý život. Když se naskytla šance něco o tom psát, neváhal jsem.

Rád bych, abyste mě brali jako „amatéra milovníka“ – všeho, co smrdí benzinem, a člověka, co nejen bude psát, ale taky bude chtít, abyste sdíleli svoje názory na vozy, se kterými se setkám. Budu je sem dávat, abychom společně odletěli v myšlení chvilku z kanceláře nebo od čehokoliv, co zrovna děláte, a pokecali o tom, co v sobě auta skrývají, a nejen to! Taky si určo zasoutěžíme o super ceny

Začal bych velmi odlehčeně a humorně, a to jednoduše: Co si myslíte o dnešních úpravách vozidel pomocí tuningových dílů (origo či neorigo, to je jedno)?

Přikládám níže fotku z mé poslední jízdy do obchoďáku. Nenávidím nakupování, a tak jsem nechal ženský skákat po nesmyslech a prošel jsem si parkáč. Já tohle miluju, je to jak velký autobazar plný značek a hlavně nedostáváte infarkty z cen vozidel, protože holt nejsou na prodej.

Tak si vyšlapuji po parkovišti, a hle - vozidlo! Pro mne vrchol hniloby a hnusu nikoliv proto, že by bylo špatné značky, ale protože bylo olepené a vytuněné. Tohle mi už přijde moc. Pán nalepil očividně každý chromovaný kousek, co kde našel. Tuningové e-shopy měly asi týden vyprodáno, nebo nevím. Dnes už na hrozný tuning máme dokonce i slovo – tuzing, a proto by mě zajímalo, jestli potkáváte tyhle šílenosti? Vadí vám, když třeba soused se starým Opelem Vectra a výfukem, pardon rourou, od motoru až dozadu, řve jak to prase - ale nejede?

Posléze projede vaší ulicí asi tak 5x denně (minimálně!), a tak se to opakuje až do večera nebo než dojde benzin.

Co prostě říkáte na TUNINGáře, ale možná spíše na TUZINgáře? Vadí vám to? Mně osobně strašně. Tak dejte vědět, přidejte i fotky a i fotky úlovků z parkovišť podobných borců. Já se těším zase příště.

Nebuďte super, buďte eXtra!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články