Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tumáš Pleskanec: Zaláskovaný hokejista vášnivě rejdil Lucii pod sukní! FOTKY

+ Dalších 34 fotografií
galerie
První jarní dny svádí k dlouhým romantickým procházkám a toho využil i zamilovaný páreček Lucie Šafářová (32) a Tomáš Plekanec (36). Dvojice byla zachycena o víkendu v Praze, jak se spolu prochází a něžně se u toho drží za ruce. Zamilovanost z párečku jenom sršela a slavný hokejista zašel ještě dál - sáhl své milé pod sukni.

Obyvatelům pražských Dejvic se o víkendu naskytl exkluzivní pohled na zamilované duo sportovců Plekanec – Šafářová. Ti využili krásného počasí a vyšli si ven na procházku. Šafářová si už oblékla jarní outfit a to evidentně „Plekyho“ rozpálilo.

Zamilované hrdličky si nevšímali kolemjdoucích a úsměvy, kterými vůbec nešetřili věnovali pouze jeden druhému. Ručka šmátralka Tomáše Plekance šla ještě dál a zabloudila pod Lucčinu sukni. To neuniklo zrakům pohotových fotografů, kteří tento moment nabitý lehkou erotikou stihli zachytit.

Tenistka Lucie Šafářová, která se chystá pověsit svoji sportovní kariéru na hřebík, už může přemýšlet, kam všude se se svojí láskou vydají. Jak před nedávnem totiž přiznala, ve svém volnu, které se jí po ukončení profesionální kariéry naskytne, chce hlavně cestovat a poznávat cizí země a kultury. Je tedy možné, že vrkající hrdličky už tak často v Praze potkávat nebudeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články