Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tuková horská dráha: Jednou jsi nahoře, pak tě kila táhnou k zemi. Obézní Ewa Farna je tváří sportovní značky

+ Dalších 40 fotografií
Oblíbená česká zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna (24) se před začátkem roku stala tváří sportovní značky Nike. Ve svém videu propagovala pohyb a vypadalo to, že přijde změna k lepšímu. Bohužel to poslední dobou vypadá, že nejčastěji běhá trasu mezi lednicí a spižírnou. Tuto tukovou horskou dráhu se pořád nedaří zastavit.

Ewa Farna (24) je v showbyznysu už celých deset let. Proslavila se nejen v Česku, ale i na Slovensku a velkou fanouškovskou základnu má i v sousedním Polsku.

Není to tak dávno, co Ewa pravidelně běhala a měla své trenéry. Natočila dokonce několik videí s názvem Dostaň se do formy s Ewou Farnou. Zpěvačka sice nikdy neměla vyrýsované tělo, ale aspoň pravidelně cvičila. Od své svatby však dost polevila a opět přibrala nechtěná kila.

Na posledním charitativním koncertě ukázala své macaté ruce v nelichotivém outfitu. Teď má jako skříň nejen své boky. Výrazně přibrala na stehnech, břiše a co je asi nejhorší, i na horní části paží. Dokonce to zblízka vypadá, že tam má celulitidu.

Farna se za své tělo nikdy nestyděla a je to „holka krev a mlíko“, ale vzhledem k tomu, že reprezentuje sportovní značku, měla by se přeci jen snažit trošku víc. Ewa je bojovnice a věříme, že to zvládne a nechá si jen své ženské boky.

Související články

Další články