Když ve finálovém kole 17. prosince 2006 zvítězil, měl nakročeno na slibnou kariéru. Pod vedením producenta Honzy Horáčka natočil během tří měsíců desku Pohled do očí, která vyšla v dubnu 2007 a převzal za ni Desku roku za nejprodávanější debutové album – aneb Objev roku 2007.

Z Drdy se pomalu stávala popová hvězdička. A stačilo málo, aby se ze Zbyňka stala opravdová hvězda. Jenže pak Zbyněk narazil. Nedařilo se mu, vyměnil několikrát tým lidí kolem sebe, přišel o investice do videoklipu a desky, bral kšefty mimo republiku, zejména na východ od Česka, a pomalu se ze SuperStar stávala vyhaslá hvězda.

Drda neměl ani štěstí na dobré skladby a veřejný zájem o něj upadal rychlostí, s jakou dokázal v SuperStar zvítězit. Dnes po něm neštěkne ani pes a bere druhořadé příležitostné kšefty. Svůj obrovský talent zazdil jako málokdo.

A jak dnes Zbyněk vypadá? Podle posledních snímků už to dávno není cukroušek, kterého si zamilovaly tisíce dívek. Zestárl a proměnil se v muže, jehož oči vypovídají o tom, že kdyby mohl v budování své pěvecké kariéry mnohé změnit, udělá to! Bohužel pro něj, pozdě…