Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tuhle proměnu nepoberete! Ze SuperCukrouše Zbyňka Drdy se stal stařec!

To je slušná proměna.
Zdroj: Facebook.com
Když se objevil v pěvecké show SuperStar, mnoho dívek zpozornělo. Když zazpíval, přistávali mu od nich plyšáci a s nadsázkou řečeno kalhotky na pódium. Řeč je o Zbyňku Drdovi, který se stal historicky třetím vítězem SuperStar. Od doby, kdy v soutěži zvítězil, uplynulo dlouhých 12 let. Dnes už Zbyněk dávno není uhrančivý chlapec s nevinným výrazem, ale značně zestárnul.

Když ve finálovém kole 17. prosince 2006 zvítězil, měl nakročeno na slibnou kariéru. Pod vedením producenta Honzy Horáčka natočil během tří měsíců desku Pohled do očí, která vyšla v dubnu 2007 a převzal za ni Desku roku za nejprodávanější debutové album – aneb Objev roku 2007.

Z Drdy se pomalu stávala popová hvězdička. A stačilo málo, aby se ze Zbyňka stala opravdová hvězda. Jenže pak Zbyněk narazil. Nedařilo se mu, vyměnil několikrát tým lidí kolem sebe, přišel o investice do videoklipu a desky, bral kšefty mimo republiku, zejména na východ od Česka, a pomalu se ze SuperStar stávala vyhaslá hvězda.

Drda neměl ani štěstí na dobré skladby a veřejný zájem o něj upadal rychlostí, s jakou dokázal v SuperStar zvítězit. Dnes po něm neštěkne ani pes a bere druhořadé příležitostné kšefty. Svůj obrovský talent zazdil jako málokdo.

A jak dnes Zbyněk vypadá? Podle posledních snímků už to dávno není cukroušek, kterého si zamilovaly tisíce dívek. Zestárl a proměnil se v muže, jehož oči vypovídají o tom, že kdyby mohl v budování své pěvecké kariéry mnohé změnit, udělá to! Bohužel pro něj, pozdě…

Související články

Další články