Modelka a herečka Erika Eleniak, která si zahrála sexy plavčici v seriálu Pobřežní hlídka, byla dříve sexsymbolem. Všechny ženy chtěly vypadat jako ona a tento sexy blonďatý andílek si to náležitě užíval.

Erika si zahrála Shauni, která tvořila pár s plavčíkem Eddiem a vypadala zkrátka dokonale. Ale všechno jednou končí a Erika bohužel zestárla. Navíc začala mít problémy s váhou, bojovala s jo-jo efektem a pořád hubla a tloustla. Nakonec to hodila za hlavu, přestala se hlídat a vesele přibírala.

Ani v soukromém životě neměla Erika štěstí. V roce 1998 si vzala za muže Philipa Gogliu, ale manželství vydrželo pouze půl roku. Osm let nato otěhotněla, jenže o dítě přišla. Nakonec se seznámila s Rochem Diaglem, se kterým je od roku 2005, a konečně se dočkala dítěte. Společně mají dceru Indyanny, která má už 10 let.

Herečka už dávno nemá blond vlasy a dnes byste ji snad už nepoznali. Nedávno na sociální síti zveřejnila fotografii, kde je společně se svojí maminkou. A je její věrnou kopií. Podívejte se, jak se Erika změnila.