Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tuhle neuvěřitelnou kočičku má doma slavný sporťák ze CNN Prima News. Dělí je 20 let

Zdroj: Archiv Tomáš Vzorek / Archiv Táňa Bystroňová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
LIFESTYLE
Televizní moderátor Tomáš Vzorek (45) je zamilovaný až po uši. Jeho přítelkyní se stala mladičká kočička Táňa Bystroňová (25). Sporťák zhubl 15 kilo a věnuje se boxu. Jeho přítelkyně je renesanční žena mnoha profesí.

Tomáš Vzorek, moderátor CNN Prima News, jen září štěstím a na sociálních sítích nestačí sdílet společné fotky se svou o dvacet let mladší přítelkyní Táňou Bytroňovou. Známý sporťák zhubl 15 kilo a věnuje se intenzivnímu boxerskému tréninku. Není divu, jeho přítelkyně má výstavní postavičku, musí s ní proto držet krok.

Na sociálních sítích se Táňa popisuje jako modelka, herečka, influencerka, vizážistka a rebelka. Moc si užila líčení a česání Lucie Vondráčkové, se kterou se nezapomněla vyfotit. Lucku označila za kouzelnou a inspirativní osobu. "Nejen proto to líčení a česání zbožňuji," rozněžnila se.

Krásná žena mnoha povolání dále pracuje jako vizážistka České televize, fotomodelka a příležitostná hosteska. Několik let působila také v divadle. Párkrát se mihla i na televizní obrazovce, a přestože na svou velkou roli stále čeká, diváci si jí mohli všimnout v pořadech jako Nákupné maniačky či Ohnivé kuře.

Související články

Další články