Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tuhle modelku miluje celý internet! Neuvěříte, kolik je let téhle sexy kočce!

Je to pořádný kus!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Věk téhle modelky vás opravdu dostane. Má perfektní postavu, krásné dlouhé vlasy a stále se jí hrnou lukrativní nabídky. Kdyby Yazemeenah Rossi bylo dvacet let, tak to není nic k neuvěření. Ale jí je už jednašedesát let a stále se o ni perou nejpřednější světové značky.

Tahle žena je opravdu kuriozita mezi modelkami a podle toho si jí také všichni váží a dostává ty nejlepší nabídky na spolupráce. Jmenuje se Yazemeenah Rossi a pyšní se naprosto dokonalou postavou. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, protože u modelek se přece předpokládá, že budou mít postavičku jako ze žurnálu!

Yazemeenah je ale netradiční modelka, protože holky v jejím věku už dávno modeling pověsily na hřebík. Ona však nemá důvod.

Téhle ženě je již jednašedesát let a stále se věnuje povolání modelky. Přitom její kolegyně odchází do modelingového důchodu o několik desítek let dříve.

Yazemeenah se pyšní perfektními křivkami, ale tvrdí, že nic není zadarmo. Rozhodně není fanynka plastických operací.

Nechala se slyšet, že drží přísnou, ale zdravou dietu, každý den cvičí a celkově o sebe pečuje. Jestli vás zajímá její recept na dlouhotrvající mládí, tak je zcela jednoduchý. Modelka používá na celé své tělo olivový olej a stejně tak na své dlouhé, šedé vlasy, které jsou pro ni tak typické.

Související články

Další články