Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tuhle krasavici balí snad všichni příznivci teroristů z ISIS! Proč? Tomu důvodu neuvěříte!

Dívka dostává nabídky k sňatku od příznivců teroristů. Proč?
Zdroj: Twitter

Stačí jedna věta o maximu 140 znaků na Twitteru a může se z vás stát internetová hvězda. A dokonce i hvězda mezi podivnými skupinami, například mezi přívrženci teroristické organizace ISIS, která stíná hlavy uneseným lidem a vyvražďuje lidi po stovkách v bojích.

Přesně to se stalo americké dívce žijící ve Washingtonu. Jennifer Williams sama sebe popisuje jako „blonďatou potetovanou holku z Texasu, která se stala internetovou hvězdou pro ISIS“. Stačilo jí k tomu napsat pouze tohle:

„Četla jsem Korán, abych se dozvěděla něco o tom, čemu teroristé věří, a nakonec jsem konvertovala k islámu.“

Jednoho dne chtěla vědět, co vede lidi jako Usámu bin Ládina k tomu, dělat to, co dělají, ale v knize nenašla nic o násilí. Našla spirituální směr, kterým se rozhodla vydat. Nic to ale nemění na tom, že po tomto prohlášení na Twitteru se ihned stala obrovskou hvězdou i mezi poněkud radikálními příznivci islámu.

„Velmi brzy jsem si začala všímat, že můj příspěvek sdílejí a dávají si mě do přátel lidé, kteří mají v profilových fotkách vlajky ISIS a pózují před nimi se zbraněmi,“ píše na svém blogu. Její status sdílelo přes 12 tisíc lidí, z nichž někteří byli radikálové, se kterými k islámu konvertovaná dívka rozhodně nesouhlasí.

„Stejně mi přijde zábavné, že teď mají ti šílenci za modlu blonďatou potetovanou holku z Texasu a posílají mi i žádosti o manželství!“ I teroristé jsou totiž čas od času nadržení…

Související články

Další články