Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tuhle dohru Výměny manželek nikdo nečekal! Co je s Lenkou a Lenkou rok od natáčení?

Jirku má stále pověšeného na krku.
Zdroj: TV Nova / Facebook
+ Další 3 fotografie
Jestli jste si po zhlédnutí novácké Výměny manželek mysleli, že mladičká Lenka se svým majetnickým a žárlivým manželem vymetla, šeredně jste se spletli. S uplakánkem zůstala. Maximálně mu utáhla obojek.

Jirka (24) za Lenkou běhá jako vycvičený mopsík. Sice je žárlivý, majetnický a na manželku přehnaně fixovaný, v její nepřítomnosti pláče a upadá do depresí, ale Lenka ho má ochočeného, že je hned na první pohled vidět, kdo u nich doma v Třeboni nosí kalhoty.

Rok od natáčení Výměny manželek se mezi dvojicí nic nezměnilo, pořád jsou spolu a Jirka pořád cukruje, ačkoli jeho manželka v televizi řekla, že ona svými city k manželovi neplýtvá, zatímco on ji miluje víc než ona jeho.

Ani u druhého páru, neuvěřitelných sympaťáků ze statku Lenky (43) a Petra (46) se za ten rok nic nezměnilo. Stále jsou v líbánkách. „Měli jsme krásný vztah před a máme ho i teď. Nic se nezměnilo. Jen těch deset dnů bylo dlouhých,“ svěřil se Nově Petr. Jak je vidět z jejich fotek, jejich láska jim svědčí, oba jako by omládli.

Související články

Další články