Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tuhle dívku miloval celý svět. Co dělá Natalia Oreiro dnes?

Byla tak krásná, že?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Kdo by si nepamatoval krásnou a divokou Milagros? Někdy kluk, jindy krásná žena. Kde je ale konec herečce, zpěvačce a modelce Natalii Oreiro dnes? Živí se vůbec ještě hraním, nebo se na ni zapomnělo?

Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, tak zní celé jméno herečky a zpěvačky, která dokázala pobláznit skoro celý svět rolí v telenovele.

Než ale přišel rok 1999, který z ní udělal hvězdu, objevila se Natalia ve více telenovelách, ale největší úspěch se jí dostavil filmem Argentinec v New Yorku, který byl v Argentině navštěvovanější než Titanic, ale to mohla brát herečka jen jako přípravu na to, co ji teprve čeká.

V roce 1999 přišel Divoký anděl a rázem se zrodila hvězda. Každý Natalii miloval, ve své domovině se okamžitě stala hvězdou první velikosti. U nás i na Slovensku byla milována snad všemi obyvateli, kteří pravidelně k večeru zasedali k televizi. Všichni milovali Milagros a všichni chtěli mít Natalii jen pro sebe.

Herečka své slávy využila a nahrála své první album, které bořilo hitparády. V naší zemi byl tou dobou známější jen Karel Gott či Lucie Bílá. Natalia koncertovala i několikrát u nás a všechna vystoupení byla beznadějně vyprodaná. Vystupovala v show Hogo Fogo a dokonce předávala Slavíka Lucii Bílé. Ve velké rychlosti stihla vydat další dvě úspěšná alba, ale její sláva začala slábnout. Moc jí nepomohla ani telenovela Kachorra (vysílaná také u nás). A pak to vypadalo, že se po herečce a zpěvačce slehla zem.

Opak je ale pravdou. Natalia patří ve své zemi mezi nejváženější celebrity. Bojuje za přírodu, vystupuje v televizi, točí jeden film za druhým a stále hraje v seriálech. Dokonce má i svoji módní značku, která je velmi úspěšná.

Nedávno se vrátila ke zpěvu a všechny její koncerty byly beznadějně vyprodané na dlouhou dobu dopředu. Je vdaná a má syna. Se svým manželem nedávno oslavili již 14. výročí svatby. I když se na Natalii u nás skoro zapomnělo (obrovská škoda), musíme i dnes uznat, že byla zábavná a přirozená a je škoda, že její filmy se k nám nedostávají.

Na to, že bude zpěvačce za dva roky čtyřicet, máme pocit, jako by od Divokého anděla neutekl ani rok. Natalia je rozhodně jednou z nejkrásnějších žen světa.

Související články

Další články