Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, tak zní celé jméno herečky a zpěvačky, která dokázala pobláznit skoro celý svět rolí v telenovele.

Než ale přišel rok 1999, který z ní udělal hvězdu, objevila se Natalia ve více telenovelách, ale největší úspěch se jí dostavil filmem Argentinec v New Yorku, který byl v Argentině navštěvovanější než Titanic, ale to mohla brát herečka jen jako přípravu na to, co ji teprve čeká.

V roce 1999 přišel Divoký anděl a rázem se zrodila hvězda. Každý Natalii miloval, ve své domovině se okamžitě stala hvězdou první velikosti. U nás i na Slovensku byla milována snad všemi obyvateli, kteří pravidelně k večeru zasedali k televizi. Všichni milovali Milagros a všichni chtěli mít Natalii jen pro sebe.

Herečka své slávy využila a nahrála své první album, které bořilo hitparády. V naší zemi byl tou dobou známější jen Karel Gott či Lucie Bílá. Natalia koncertovala i několikrát u nás a všechna vystoupení byla beznadějně vyprodaná. Vystupovala v show Hogo Fogo a dokonce předávala Slavíka Lucii Bílé. Ve velké rychlosti stihla vydat další dvě úspěšná alba, ale její sláva začala slábnout. Moc jí nepomohla ani telenovela Kachorra (vysílaná také u nás). A pak to vypadalo, že se po herečce a zpěvačce slehla zem.

Opak je ale pravdou. Natalia patří ve své zemi mezi nejváženější celebrity. Bojuje za přírodu, vystupuje v televizi, točí jeden film za druhým a stále hraje v seriálech. Dokonce má i svoji módní značku, která je velmi úspěšná.

Nedávno se vrátila ke zpěvu a všechny její koncerty byly beznadějně vyprodané na dlouhou dobu dopředu. Je vdaná a má syna. Se svým manželem nedávno oslavili již 14. výročí svatby. I když se na Natalii u nás skoro zapomnělo (obrovská škoda), musíme i dnes uznat, že byla zábavná a přirozená a je škoda, že její filmy se k nám nedostávají.

Na to, že bude zpěvačce za dva roky čtyřicet, máme pocit, jako by od Divokého anděla neutekl ani rok. Natalia je rozhodně jednou z nejkrásnějších žen světa.