Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tudy šel vrah od špindíry Lucie z Výměny: Svou oběť Michal nemilosrdně ubodal na náměstí

Tudy šel vrah od špindíry Lucie z Výměny: Svou oběť Michal nemilosrdně ubodal na náměstí
Zdroj: eXtra.cz / TV Nova / archi špindíry Lucie
+ Dalších 11 fotografií
fotogalerie
Špindíra Lucie z pořadu Výměna manželek 2021 se po natáčení rozešla s otcem svých 4 dětí Standou a dala se dohromady s Michalem Navrátilem. Její nový přítel, aktuálně už snoubenec, byl před lety odsouzen ke 12 letům vězení za vraždu, kterou spáchal na náměstí v Rakovníku. Jedna z obyvatelek redakci eXtra.cz provedla místy, kde se diskotékový konflikt zvrhl v napadení, které skončilo smrtí. Pod podmínkou zachování anonymity popsala, co se za ta léta ve městě změnilo.

Špindíra Lucie se nepochybně zapíše do dějin pořadu Výměna manželek. Během natáčení žila s manželem Standou a jejich čtyřmi dětmi, dnes je ale vše jinak. Se Standou se rozešla a už několik měsíců žije s usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem, který byl za svůj čin odsouzen ke 12 letům ve vězení. Redakce eXtra.cz se vypravila do Rakovníka, kde ji jedna z obyvatelek města provedla místy, na kterých došlo k prvotnímu konfliktu a následné vraždě.

Hrůzného činu se podle Rakovnického deníku Michal Navrátil dopustil 25. října 2008, tehdy mu bylo jen 22 let. „K počátečnímu konfliktu došlo tady. Ta budova dnes vypadá jako normální dům, ale před lety to bývala diskotéka Pralinka. Ten vrah se tam šel bavit se svými příbuznými, oni jsou Romové a ten chlap, kterého zabil, byl skinhead,“ vysvětluje žena.

„Tehdy to začalo tím, že oběť do Navrátila nechtěně strčila. Ten měl reagovat nějak podrážděně, ale k potyčce nedošlo,“ dodává. „Navrátil odcházel a ten chlap se asi v opilosti rozhodl, že si slovní útok nenechá líbit a šel za ním ven. Sešel kopeček a doběhl ho až na náměstí, kde se to semlelo,“ vysvětluje.

Pobodání

„K tomu bodání došlo tady. Dnes je tu pobočka Vodafone, ale v tom roce tu byla prodejna audionosičů. Policejní stanice je jen o pár metrů dál. Vím, že Navrátil ještě docela nedávno seděl, ale prý zase bydlí v okolí a já z toho nemám dobrý pocit,“ řekla žena, podle které byl aktuální přítel špindíry Lucie z Výměny manželek proslulým rváčem už dávno před zatčením.

Pochod

„Na náměstí se pak za toho zavražděného šlo pár smutečních pochodů, zúčastňovali se skinheadi a hlídala to tu policie, aby se nestala nějaká další tragédie. Na tom prvním pochodu, hned v roce, kdy se to stalo, byla strašná spousta lidí,“ říká obyvatelka Rakovníka eXtra.cz při procházení náměstím. Na fotografie se podívejte v galerii.

Související články

Další články