Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tučínek Berenika Kohoutová předvedla tři nevzhledné brady: Příště raději vytas ňadra!

Berenika Kohoutová předvedla tři brady.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Bývalé partnerky Pavla Čecháka (42), Berenika Kohoutová (27) a Tatiana Vilhelmová (39), si vyrazily na koncert Ondřeje Gregora Brzobohatého (35). Obě dvě dámy se perfektně bavily, ale šlo vidět, že v koupelně tomu moc nedaly. Vilhelmová byla prakticky nenalíčená, a proto se při odchodu skrývala za velkými černými brýlemi. Kohoutová zase předvedla svoje tři nevzhledné brady.

Bereniky Kohoutové a Tatiany Vilhelmové se staly evidentně dobré kamarádky. Vyrazily se totiž společně pobavit na koncert Ondřeje Brzobohatého. Obě dvě byly ve velmi dobré náladě a celý večer si užívaly.

Ani jedna z hereček si nepotrpí na dlouhé vysedávání před zrcadlem. Nejhůře to ale odnesla právě Berenika, která všem přítomným ukázala své tři brady. Tatiana si zase při odchodu maskovala svůj nenalíčený obličej velkými černými brýlemi.

Co kdyby přítomní fotografové zachytili nějaký její nedostatek na tváři? Možná měla podobně přemýšlet i jindy půvabná Berenika. Ona by trocha líčení ani jedné neuškodila. Kohoutová je známá tím, že se vůbec nestydí a pro svou roli je schopna udělat téměř cokoli.

Klidně divákům ukáže svá rozkošná prsa. Rozhodně se na ně kouká mnohem lépe než na její třetí bradu. Nemyslíte?

Související články

Další články