Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tryznu za fotbalistu Rajtorala NARUŠILA TURECKÁ LEŽ! Tohle si František rozhodně nezasloužil...

+ Dalších 20 fotografií
Turečtí spoluhráči připravili důstojné rozloučení se svým kamarádem. Jenže tryznu na počest Františka Rajtorala narušila nechutná lež. Co se stalo?

Turecký klub Gaziantepspor nachystal velmi smutné rozloučení s Františkem Rajtoralem, který ve věku 31 let spáchal sebevraždu. Ponurou atmosféru doplňovaly rudé karafiáty. "Modlíme se za tebe," vzkázal do nebe zdrcený trenér Uygun. Hráči nedokázali zadržet slzy. Kapitán týmu Sume plakal tak, jako kdyby ztratil bratra. Turecká fotbalová federace rozhodla, že před soutěžními zápasy se bude držet minuta ticha za českého obránce.

Mělo to být důstojné rozloučení, ale narušila ho nechutná lež. Turečtí novináři začali tvrdit lži o převozu ostatků do Česka.

Objevila se zpráva, že vedení klubu Gaziantepspor nabídlo, že rakev převeze do České republiky na vlastní náklady, ale čeští diplomaté prý byli proti...

Jenže žádná taková nabídka od klubu neexistuje! Novináři si toto vymysleli. "Ten článek jsem četl a mohu jednoznačně říci, že se nezakládá na pravdě. Nic takového se nestalo, žádná žádost od klubu nepřišla," sdělil Blesku velvyslanec Pavel Kafka.

Ostatky by do České republiky měly dorazit obyčejnou leteckou linkou zřejmě ve čtvrtek.

Související články

Další články