Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Trumpoty pana Donalda: Tahle aplikace baví svět! Dostala se už i do Čech!

A je to tady!
Zdroj: archiv
Zatímco Amerika jásá nad zablokováním dekretu prezidenta Trumpa, který měl bránit vstup do země lidem ze sedmi muslimských zemí, zbytek světa se baví s novou aplikací. Donald Draws si můžete zdarma stáhnout i vy a vytvořit si tak Trumpův dekret podle svého gusta!

Prezident Donald Trump působí na Američany trochu jako červený hadr na býky. A tak není divu, že vznikla tato aplikace, která zlehčuje a zesměšňuje prezidentovo postavení a jednání. Zatím téměř každým svým rozhodnutím veřejnost pobouřil. V lidech vyvolává vlnu reakcí a veřejnost dokonce reaguje značnými protesty. Ne že by těmto reakcím nešel svými rozhodnutími naproti.

S pomocí Donald Draws: Executive Doodle se tedy každý může vyřádit dle svého gusta. V aplikaci můžete kreslit, psát nebo vkládat obrázky. Ty nejlepší výtvory obletěly internet a staly se z nich virály. A jak je vidět, aplikace si našla své příznivce už i v Česku.

Související články

Další články