Celý svět děsí neovladatelné tiky Hillary Clinton. Spekuluje se o tom, že trpí vážnou nemocí. Ve hře je parkinson, demence i epilepsie. Při uctění památky obětí z teroristických útoků z 11. září v New Yorku Clinton zkolabovala a nemohla skoro ani chodit. Přidržovat ji muselo několik lidí. Psali jsme ZDE.

Některá média dokonce tvrdí, že má Clinton nádor na mozku. Jejího špatného zdraví využil i Donald Trump. Chce, aby oba kandidáti zveřejnili svoje anamnézy. Jak je na tom Trump? Ten rozhodně nemá co tajit.

Když srovnáme nemoci Clinton a Trumpa, vypadá to, že Trump je oproti své konkurentce zdravý jako rybička. V 70 letech by mu jeho anamnézu mohl závidět kdejaký padesátník. V jeho věku je zcela normální, že ho bolí hlava a klouby. Těmito problémy trpí i mnohem mladší lidé. A tak denně užívá aspirin.

Také ho trápí vysoký cholesterol, denně tedy užívá léky, ale to také není nic ve srovnání s nemocemi Clinton. A šeptá se o tom, že má Trump problémy s erekcí. Jenže který chlap by v 70 letech tyto problémy neměl? Tohle řeší i kdejaký čtyřicátník. Není to hlavně nic oproti stařecké demenci nebo parkinsonovi.

Kdo je tedy lepším kandidátem na to, aby měl palec na jaderných zbraních? Uvidíme po oficiálním zveřejnění jejich zdravotního stavu.