Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

TRUMP versus CLINTON: Ona má Parkinsonovu chorobu a kolabuje. On lehké problémy s erekcí. Kdo bude ovládat svět?

Vypadá to, že Trump je oproti Clinton zdravý jako rybička.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Hillary Clinton (68) se v boji o prezidentské místo postavila proti Donaldu Trumpovi (70). Američané ale mají strach, že se Clinton ani voleb nedožije. Trápí ji totiž velmi vážné zdravotní problémy. Ona je ale stále popírá. Donald Trump chce, aby oba kandidáti zveřejnili svoje anamnézy. Chorobopis Hillary Clinton již před časem zveřejnili na webu wikileaks.com. Tehdy se zdálo, že jsou to jen konspirace. Po kolapsu se ale Američané ptají, kolik je na tom pravdy...

Celý svět děsí neovladatelné tiky Hillary Clinton. Spekuluje se o tom, že trpí vážnou nemocí. Ve hře je parkinson, demence i epilepsie. Při uctění památky obětí z teroristických útoků z 11. září v New Yorku Clinton zkolabovala a nemohla skoro ani chodit. Přidržovat ji muselo několik lidí. Psali jsme ZDE.

Některá média dokonce tvrdí, že má Clinton nádor na mozku. Jejího špatného zdraví využil i Donald Trump. Chce, aby oba kandidáti zveřejnili svoje anamnézy. Jak je na tom Trump? Ten rozhodně nemá co tajit.

Když srovnáme nemoci Clinton a Trumpa, vypadá to, že Trump je oproti své konkurentce zdravý jako rybička. V 70 letech by mu jeho anamnézu mohl závidět kdejaký padesátník. V jeho věku je zcela normální, že ho bolí hlava a klouby. Těmito problémy trpí i mnohem mladší lidé. A tak denně užívá aspirin.

Také ho trápí vysoký cholesterol, denně tedy užívá léky, ale to také není nic ve srovnání s nemocemi Clinton. A šeptá se o tom, že má Trump problémy s erekcí. Jenže který chlap by v 70 letech tyto problémy neměl? Tohle řeší i kdejaký čtyřicátník. Není to hlavně nic oproti stařecké demenci nebo parkinsonovi.

Kdo je tedy lepším kandidátem na to, aby měl palec na jaderných zbraních? Uvidíme po oficiálním zveřejnění jejich zdravotního stavu.

Související články

Další články