Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Truhlář Adam loví novou oběť na vysekané tělo: Agáta exmilence uzemnila

Adam Raiter loví novou oběť na vysekané tělo: Agáta Hanychová exmilence uzemnila
Zdroj: Archiv Adam Raiter a Agáta Hanychová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Tady to vře!
Adam Raiter (32) je už zase volný a náležitě toho využívá. Na sociálních sítích se pochlubil sexy fotkami bez trika. V naší galerii se můžete podívat na ty nejžhavější fotky muže, který zlomil srdce Agáty Hanychové (35). Div ji navíc nebloknul!

Byl to elegán, Agátu ale ranil jako ještě nikdo

Agátu Hanychovou měl tenhle sexy truhlář okouzlit hlavně svým chováním. I fanoušci na sociálních sítích si všímali, jak je Adam Raiter k modelce pozorný. "Fascinoval ji, protože byl galantní," uvedla Agátina blízká kamarádka. Prý to byl první opravdový chlap, kterého Agáta poznala. A fanoušci jim ohromně fandili!

Bohužel měl ale Adam Agátu ranit tak, jak si to ještě nikdo nedovolil. Vztah skončil po pouhých třech měsících šíleně smutným rozchodem. Co přesně se stalo, zatím nevíme. Agáta totiž rozchod nechce komentovat. Stejně tak ani Adam. Ten dal dokonce své bývalce unfollow na sociálních sítích. To označila krásná modelka a influencerka za dětinské a o jejich rozchodu se rozhodla promluvit.

Chováš se jako malé dítě, zlato!

"Na rozdíl od něho jsem dospělá," okomentovala jeho chování Agáta. "S Adamem to prostě neklapalo," uzavřela nakonec elegantně s tím, že chce teď zůstat nějakou dobu raději sama. Tohle totiž není jediný rozchod, kterým si exmanželka Jakuba Prachaře (37) v blízké době prošla.

Před Adamem randila s režisérem Tomášem Sobolou, realitním makléřem Zdeňkem Turkem a umělcem Markem Niesserem. Nutno ale dodat, že po rozchodu se svým exmanželem Jakubem zůstala sama celý rok. Jak dlouho vydrží sám Adam? Na svých sociálních sítích se chlubí fotkami bez trika a je jen otázkou času, kdy na ně lapí další žhavou kočičku. Otázkou ale je, na jak dlouho. Vztah s Agátou Hanychovou mu nevydržel ani půl roku.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy