Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Truchlící otec, kterému zemřela žena i novorozený syn, děkoval na pohřbu lidem za podporu

Chris se rozloučil se svým synem Lennonem písní.
Zdroj: facebook.com

Dojemný a zároveň tragický příběh hudebníka Chrise Picca před pár dny obletěl svět. Lidé byli krutým osudem a celou událostí natolik zasaženi, že se hromadně spojili. A pomáhají.

Manželka Chrise, Ashley Picco (30) zemřela po akutním císařském řezu v Dětské univerzitní nemocnici v Kalifornii. Malý, předčasně narozený syn Lennon dával Chrisovi naději, proč žít, proč jít dál. Malý Lennon James Picco bohužel o čtyři dny později také zemřel. A to necelou hodinu po tom, co jeho otec nahrál na internet video, na kterém ukazuje, jak malému synovi zpívá píseň Blackbird od skupiny Beatles.

Vzpomínkový obřad za Ashley a malého Lennona byl ze strany Chrise plný díků. Svým způsobem je obdivuhodné, že je schopen po tak traumatických událostech vůbec fungovat. Chris se rozhodl, že na památku své ženy i syna půjde dál. A tak na obřadu poděkoval všem za podporu. Chodí mu stovky zpráv s vyjádřením podpory z celého světa.

Na bankovním účtu fondu na podporu Chrise, který zřídili jeho přátelé po smrti Ashley, je nyní kolem padesáti tisíc dolarů. Většina peněz půjde na pokrytí poplatků za zdravotní péči. Zbytek zůstane Chrisovi.

Truchlící otec, jehož příběh se dotkl každého, zazpíval znovu i na pohřbu, kde zároveň poděkoval svým přátelům, rodině a všem lidem, kteří na něj myslí ve chvílích nejhorších.

Související články

Další články