Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Truchlící otec chtěl mít fotku své mrtvé dcery bez hadiček. Lidé mu poslali nádherné retuše, více v galerii

Jeho dcera umřela na nádor jater.
Zdroj: reddit
+ Další 3 fotografie

Nic není pro rodiče horšího než umírající dítě. O to víc je to horší, když ho zdravé ani neviděli. Zoufalý otec Nathen Steffel z Ohia, kterému zemřela šestitýdenní dcerka, si velmi přál, aby měl na památku její fotku, na které by byla bez nemocničních hadiček. Svou prosbu o retuš zveřejnil na sociální síti, kde mu lidé za pár dní naposílali nádherné retuše.

„Moje dcera nedávno zemřela po dlouhém boji v dětské nemocnici. Vzhledem k tomu, že byla celý život v nemocnici, nikdy jsme nebyli schopni získat fotku, kde by byla bez těch hadiček. Může mi někdo odstranit z fotografie ty trubky?“ žádal otec dvou dětí.

Po několika dnech mu lidé začali posílat krásně upravené fotky jeho dcery. Pan Steffel byl z podpory a ochoty cizích lidí ohromen. „Moje žena a já jsme moc vděční za to, kolik lidí se zapojilo a poslalo krásné poselství soucitu nebo úžasnou kresbu. Nemohli mě udělat šťastnějšího,“ napsal vděčný otec.

Upravené fotky holčičky jsou velmi povedené, o čemž se můžete přesvědčit v galerii. Je vidět, že si na tom dobrovolníci dávali záležet. „Nemohl jsem usnout, dokud jsem se alespoň nepokusil,“ napsal jeden z ochotných.

Související články

Další články