Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Třpytivý Batman boduje: Robert Pattinson byl vyhlášen nejhezčím mužem světa

Třpytivý Batman boduje: Robert Pattinson byl vyhlášen nejhezčím mužem světa
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
žebříček
Jakkoliv se to může zdát neuvěřitelné, třpytivý upír Robert Pattinson (33) je podle britského deníku Daily Mail nejkrásnějším mužem světa. K tomuto výsledku došli vědci pomocí studie, která za pomoci matematiky vypočítává dokonalost obličeje. Nový Batman tak porazil například i fešáka George Clooneyho (58).

Robert Pattinson má podle vědců obličej dokonalý na celých 92,15 procent. Jeho tvář byla porovnána s desítkami dalších herců a výzkumem bylo prokázáno, že nejlépe odpovídá ideálu krásy, který byl nastaven ve starověkém Řecku a má platit dodnes.

Výzkum zpracoval Dr. Julian De Silva. Ten tvrdí, že téměř každá část obličeje Pattinsona je naprosto dokonalá a na celkovém procentuálním výsledku se negativně podepsaly jen jeho rty. Ty jsou prý moc tenké a ploché.

Na základě stejného výzkumu byla na podzim loňského roku za nejkrásnější ženu světa prohlášena topmodelka Bella Hadid. Její prvenství se u veřejnosti setkalo s velkou chválou.

Top 10 krasavců

V těsném závěsu za prvním Robertem Pattinsonem se objevil Henry Cavill, kterého nyní lidé znají především jako Geralta z Rivie ze seriálu Zaklínač. Ten je dokonalý na 91,64 procent. Třetí příčku pak obsadil Bradley Cooper, čtvrtý je Brad Pitt a na páté příčce se usadil George Clooney. Na kompletní desítku mužů v pořadí, v jakém byla jejich krása ohodnocena, se podívejte v galerii.

Související články

Další články