Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trpký osud Meghan Markle: Podívejte se, čeho všeho se půvabná vévodkyně musí vzdát!

Bude to mít ještě těžké!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Stařecké boty, ošklivé kabáty a lidé, kteří vás přinutí nosit klobouk při všech příležitostech, to jsou smutné skutečnosti a daň za to, že jste vévodkyně. To by ještě nebylo to nejhorší, manželka prince Harryho Meghan se musí vzdát skoro všeho a stát se jiným člověkem.

Pokud si myslíte, že být manželkou prince Harryho je procházka růžovou zahradou, jste na omylu! Půvabná Američanka Meghan Markle (36) musí Harryho opravdu milovat až za hrob, jelikož uhlazená britská královská rodina jí bude diktovat zbytek jejího života.

Musela se nejen vzdát své herecké kariéry, kterou měla slušně našlápnutou, taky ji donutili smazat veškeré sociální sítě jako Instagram, Twitter i Facebook! Je absolutně nepřípustné, aby sdílela s veřejností chvíle ze svého osobního života. Tak trochu staromódní, nemyslíte?

Jediné, čeho se jí dostane, je oficiální účet na Twitteru, který ale bude spravovat tým profesionálů, kteří budou veřejnost informovat o životě a novinkách Meghan a Harryho, žádné příspěvky s přáteli, skleničkou vína či selfíčka z ložnice.

Nejhorší ze všeho je, že bude muset zapřít i svůj vlastní styl a cit pro módu. Bude nucená nosit na míru šité boty z pravé kůže, které budou mít nízký podpatek a vypadat jako z pěkně starého retro filmu. Jsou ale speciálně vyrobené tak, aby budoucí princezna netrpěla na křečové žíly a neměla tak nevzhledná lýtka.

Také bude muset nosit barevné kabátky a kloboučky všech typů a velikostí na každou příležitost. Opravdu stojí za to zahodit normální život za hlavu a stát se otrokem veřejnosti a královských nesmyslných pravidel a kodexů?

Související články

Další články