Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Trpký osud hvězdy Ulice Dany Syslové, která slaví 75: Syn se jí oběsil, manžel zemřel v náručí

Trpký osud hvězdy Ulice Dany Syslové, která slaví 75: Syn se jí oběsil, manžel zemřel v náručí
Zdroj: Filmové studio Barrandov / Miloš Schmiedberger / TV Nova archiv
+ Další 4 fotografie
výročí
Oblíbená herečka Dana Syslová slaví 75. narozeniny. Vždy usměvavou Danu v současnosti lidé znají především z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje Amálku, přítelkyni pana Peška. Amálie si v seriálu vždy umí poradit i sebevětším problémem. V reálném životě to ale Dana Syslová neměla vůbec lehké. I přes všechny životní eskapády se snaží být vždy optimisticky naladěná a své práci věnuje maximum.

Dana Syslová patří mezi jedny z nejoblíbenějších českých hereček. Svědčí o tom i fakt, že několik let hraje v nekonečném seriálu Ulice vždy usměvavou a dobře naladěnou Amálku, která si umí poradit s každým problémem.

V reálném životě je Dana Syslová velká bojovnice, která to rozhodně neměla jednoduché. Všechno se začalo hroutit před osmadvaceti lety, v roce 1992. Hereččin manžel Vlastimil Hašek měl velké problémy se srdcem.

Jedna rána osudu za druhou

Ve chvíli, kdy byl propuštěn na víkend domů, dostal infarkt a prakticky zemřel v náručí své manželky. Dana se ještě ani nestačila otřepat ze manželovy smrti a přišla o dalšího člena rodiny. Její syn Jirka v pětadvaceti letech nezvládl otcův odchod a oběsil se.

Dana prožila velmi těžké chvíle, ale ze všeho se dokázala otřepat, vstát a bojovat zase dál. Nevzdala to ani v roce 2006, kdy jí lékaři při gynekologické prohlídce diagnostikovali rakovinu. "Člověk musí pořád myslet optimisticky," prohlásila tehdy herečka.

Herečka Dana Syslová se pere s trpký osudem jako lev. Za svůj život natočila nespočet filmů, zahrála si v desítkách seriálových rolí a zářila na divadelních prknech. Ani v pětasedmdesáti letech Daně nechybí chuť a elán do života!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy