Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Trpké smíření: Jaromír Jágr připustil, že možná nebude mít nikdy děti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
ŽIVOT
Je slavný, úspěšný, bohatý. Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr (47) ale nemá život jen lemovaný radostí. Když se ho totiž zeptáte na to, že by ve svém věku mohl mít už potomky a proč je nemá, odpoví smířlivě, že možná je mít nikdy nebude.

Jágr se o tématech soukromého i profesního života rozpovídal během živého vysílání na Instagramu. A promluvil nejen o svých láskách, ale třeba o dětech. Aktuálně je sám a zatím to nevypadá, že by o novou lásku po rozchodu s Veronikou Kopřivovou výrazně stál. Přitom žen a dívek by mohl mít stovky, možná tisíce. „Nevím, kdy u mě bude žena a děti. Až to bude, tak to bude. Třeba to nebude nikdy, nedá se nic dělat. Zatím jsem skoro v padesáti sám.“

Jaromír Jágr potvrdil koncem června po čtyřletém vztahu rozchod právě s Kopřivovou. Před vztahem s ní měl legendární hokejista několik přítelkyň. Delší dobu žil s modelkami Ivou Kubelkovou, Andreou Verešovou a Innou Puhajkovou. Kratší vztah měl i s moderátorkou Nicol Lenertovou.

Je tak evidentní, že dětí by mohl mít, kolik by chtěl. Možná ale zatím nenašel tu pravou. Držme Jaromírovi palce, aby i v lásce se na něj usmálo štěstíčko.

Související články

Další články