Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Trpké překvapení na Vánoce: Pavlu Tomicovou opustil Malý během svátků

Pavla Tomicová: Ondřej Malý ji opustil během Vánoc
Zdroj: CinemArt
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Opuštění

Pavla Tomicová (60) zažila něco, co si žádná žena nezaslouží. Nejen, že ji její manžel Ondřej Malý (56) podváděl s její hereckou kolegyní Kristýnou Kociánovou (37) a společně si udělali dítě, ale navíc Tomicovou opustil jen pár dní před Štědrým dnem. Informace přinesl web Blesk.

Sympatická herečka Pavla Tomicová si prochází nelehkým obdobím. Její manžel Ondřej Malý ji po devatenácti letech opustil, a to doslova z čista jasna. Jak informoval Blesk, učinil tak asi den nebo dva před Štědrým dnem.

„Pavla se to dozvěděla asi den nebo dva před Vánocemi, a to přímo od Ondry. On se sbalil a odešel těsně před Štědrým dnem. O tom, že za Kristýnou Kociánovou, jí neřekl,“ uvedl blízký zdroj již zmíněnému webu. Ondřej Malý opustil herečku kvůli herecké kolegyni ze seriálu Slunečná Kociánovou a společně se jim brzy narodí dítě.

Tomicová se o tom, že její muž odešel právě za Kociáovou dozvěděla až od lidí z divadla. Společně si obě herečky totiž v minulosti zahrály v Klicperově divadle v Hradci Králové. „Někdy v lednu už to neunesla a zhroutila se na place – při natáčení seriálu ZOO,“ dodal zdroj.

Myslela si, že utekl za mužem

Zpočátku si Tomicová myslela, že ji její manžel opustil kvůli jinému muži, stejně jako tomu bylo v případě jejího prvního manželství. „Myslela si, že se jí ‚povedlo‘ podruhé zažít to samé, že manžel si na stará kolena možná našel nějakého chlapa,“ prozradil pro web eXtra.cz blízký zdroj z okolí herečky.

„Někdy začátkem roku už se k ní ale doneslo, za kým Ondřej odešel. Na jednu stranu to byl šok, protože Ondřejova nová žena Kristýna Kociánová se tvářila jako nejlepší kamarádka, na druhou stranu si Pavla oddychla,“ doplnil zdroj.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy