Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Trpká pravda o Maruš (34) z Výměny: Matka dvou dětí JE NA PRÁŠKÁCH!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 41 fotografií
Smutný život
Když se začaly vysílat upoutávky na středeční Výměnu manželek, jedna z jejích aktérek, Maruš (34) z Libochovic, se psychicky zhroutila. Musela k lékaři, který jí předepsal antidepresiva. Teď podle svého manžela Mariana (31) trpí halucinacemi. Útok na Dušana (38), o němž tvrdila, že ji šmíroval ve sprše, byl kompletně smyšlený!

Čtyřiatřicetiletá Maruš ve Výměně manželek předvedla, že nic moc neumí. Nedokázala pořádně uvařit ani uklidit, žádná sláva nebyla ani její čtení manuálu. U toho se zasekla na slově exkrementy, které pak neustále zaměňovala za experimenty.

Vrchol přišel ve čtvrtek, kdy obvinila svého náhradního manžela Dušana ze šmírování. Měl ji špehovat ve chvílích, kdy se sprchovala. Lhala!

„Ona si to Marie úplně vymyslela v tom psychickém afektu, vůbec nevěděla, co má mluvit, je z toho úplně zhroucená,“ přiznal zkroušený Marian televizi Nova.

„Bere antidepresiva, z nich můžou být i halucinace, ty prášky dělají hodně,“ vysvětlil, proč se Maruš uchýlila ke lži.

Dušanovi ale nepravdivým osočením doma problém neudělala. Koupelnové dveře rodiny z Velké totiž klíčovou dírku nemají. Zámek je v nich zabudovaný napevno.

Maruš, třeba bude lepší místo lživých útoků přestat používat fyzické tresty!

Související články

Další články