Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Trpitelka Dominika Gottová rok před padesátkou: Táta mi zničil život, kňourá

+ Dalších 6 fotografií

Sláva otce zničila Dominice Gottové život. Alespoň tak si dcera legendárního Slavíka vysvětluje, proč se potýká s psychickými problémy. Jak prozradila portálu Aha!, od dětství nezvládá tlak, který je na ni ze strany veřejnosti vytvářen, a proto také prchla na sever do Finska. Jako dcera Karla Gotta, která dnes mimochodem slaví 49. narozeniny, by prý měla být paní Dokonalou, jenže k tomu má daleko...

Být potomkem slavné celebrity není žádný med. Alespoň tedy podle Dominiky Gottové. Dcera Karla Gotta je známá spíše jako černá ovce rodiny legendárního pěvce. Tuto pověst si vytvořila řadou výstřelků i neochotou pracovat, což část veřejnosti zkrátka nemůže dodnes překousnout a Dominiku tak kritizuje. Jenže ta podle svých slov za nic nemůže.

"Táta se o mě vždy velmi dobře staral, já jsem ho bezmezně milovala... Ale nikdy si neuvědomoval, jaké to je břemeno být jeho dcerou. Neustálé pohledy lidí, neustálé srovnávání...“ postěžovala si portálu Aha!. Právě velký mediální zájem ji prý dlouhé roky deptal a nebála se použít i silnější slova.

"On byl na tohle všechno zvyklý, ale já to od dětství pořád i dosud velmi špatně snáším. Mám z toho psychické problémy a docela mi to zničilo život," tvrdí Gottová. Podle ní právě onen tlak veřejnosti stojí za jejími četnými výstřelky.

Ve Finsku má Dominika klid

I to byl jeden z důvodů, proč jí před 22 lety dávalo smysl vzít si hudebníka Tima Tolkkiho a odstěhovat se za ním do Finska. Zkrátka sejde z očí, sejde z mysli. Její vztah s metalistou ale prošel hned několika krizemi, během nichž někdy Dominika byla nucena vrátit se do Česka a dát si pauzu. Jenže tady se opět setkala kritikou veřejnosti.

Proto prý v Česku nikdy dlouho nevydržela. „Vždy jsem se do Helsinek vrátila jenom proto, že jsem v Česku ten tlak veřejnosti, která mě chce mít za paní Dokonalou a jinak mě odepisuje, nezvládala," vysvětluje žena, která od svého otce v minulosti dostala šest milionů korun, aby se zřekla nároků na dědictví.

Narozeniny oslaví jen s Timem

V poslední době začaly kolovat informace, že se Dominika snaží dědictví nabýt pomocí napadení předchozí dohody u soudu. Jenže jak prozradila pro eXtra.cz, k ničemu takovému se neschyluje. "To je holý nesmysl," napsala stručně do redakce z Finska, které se stalo jejím druhým domovem. Cítí se tam díky své anonymitě šťastněji než v Česku.

Právě na severu dnes oslaví 49. narozeniny. Jak prozradila pro eXtra.cz, nebude to žádná velká párty. "Budu slavit s Timem v rodinném kruhu, kamarádi jsou na chatách, neboť je tady krásné léto a dnes i zítra jsou svátky, u nás se teď slaví dny slunovratu, nezapadne sluníčko. Všechno je všude zavřeno, a tak se lidé, kteří mají chaty, stahují k jezerům," vysvětlila Dominika.

O řádné oslavy svého velkého dne přesto nepřijde, jen si je užije o něco později. "S kamarády budu slavit dodatečně. Čili čím víc dní k oslavám, tím větší radost," dodává natěšeně Mistrova dcera.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy