Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Trpíte nespavostí? Víme, co mají jednotlivá znamení dělat před usnutím, aby měla kvalitní spánek

Spánek je jedna ze základních potřeb každého člověka. Jeho kvalita se odráží na chodu našeho života. Nemálo lidí trpí nespavostí nebo přinejmenším přerušovaným spánkem. Víme, co a proč by měla jednotlivá znamení dělat proto, aby měla ráno dostatek energie a nemusela se dopovat kafem po probdělé noci.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tvrdohlavý Beran si rád prosazuje svou, proto mu ani nějaké rady nezkoušejte dát. Musí si na ně rozhodně přijít sám. Ať už mu budete radit, že si má zkoušet počítat ovečky nebo zkrátka jen civět do stropu, pravděpodobně vás bude prostě ingnorovat. Beran si na svoji radu musí přijít sám.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Romantická duše Býka bude bezmezně věřit komukoli. Nikdo přece nemůže nic myslet tak špatně. Pokud se mu dostane rad, že má před spaním padesátkrát oběhnout postel, pravděpodobně to udělá. Nejspíš následně usne právě proto, že bude unaven z běhu. Býci obvykle problém se spaním nemají. Netrpí totiž přebytkem energie.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Energičtí Blíženci se musí naučit ovládnout svou roztěkanost. Jejich znamení trpí problémy se spaním především. Zkuste si milí Blíženci, zkrátka lehnout do postele a nemyslet, co bylo včera, co bude dnes, a co nevyhnutelného vás čeká zítra. To by pro začátek stačilo. I tak to pro vás bude nesplnitelný úkol.

Rak (22. 6. – 23. 7.)

Rak bývá odjakživa rodinný typ, takže tomu se zákonitě usne nejlépe vedle někoho. Jeho spánek totiž nebude nikdy kvalitní, pokud na druhé straně postele bude prázdné místo. Rak neumí trávit volný čas sám, natož sám chodit do postele. Na druhém je zkrátka závislý.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Na rozdíl od Raka Lev není na druhém závislý, ale potřebuje druhé vlastnit. I ten musí mít vedle sebe někoho v posteli. Ne ale z toho důvodu, že by měl strach jako Rak, ale chce mít vedle sebe někoho v pomyslných okovech. Ten by se nad sebou měl zamyslet a naučit se spát sám.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Pokud chce Panna spát spánkem spravedlivých, měla by si doma uklidit. Ta totiž nikdy neusne, pokud má doma nepořádek. Kvalitního spánku docílí, když si vyhradí hodinku před tím, než půjde do postele a vyšůruje celý byt skrz na skrz.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy si musí stanovit jasnou hodinu, kdy půjdou spát. Nejlepší pro ně je chodit spát každý den stejně. Pokud tak neučiní, budou do smrti váhat, kdy že se mají do té postele vydat. Vliv to bude mít i na jejich následující den, jelikož budou vyspaní a tím pádem i plní energie.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Milovníkem sexu je Štír odjakživa, proto s nespavostí bojuje tím nejúčinnějším způsobem. Rada pro něj je zároveň i nejjednodušší. Stačí se večer zkrátka pomilovat se svým protějškem…nebo náhodnou známostí. Štírovi se prostě bude spát dobře jen po kvalitním sexu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelec má rád moc a peníze. Pořádně zařezávat se mu podaří, když ví, že má vyřešené všechny majetkové poměry a dostatek finančního zázemí. Za předpokladu, že je tomu naopak, bude se utápět v slzách. Tomu nejvíce pomůže, když si dá před spaním tři panáky, jen tak zažene bolest, která ho popřípadě trápí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh si pořádně dáchne, jen když ví, že je jeho okolí naprosto v pořádku, proto je pro něj východisko zavolat před spaním všem svým blízkým, zda se mají dobře. Jen tak se jeho srdce uklidní. Kozoroh má péči o druhé vrytou pod kůží, proto tak často potřebuje ujištění o spokojenosti ostatních.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S Vodnářem je to jako na houpačce. Když má přes den dostatek zábavy, unaví se a spí v noci velmi tvrdě. Pokud je tomu naopak, přemýšlí o tom, kde co lítá, a co ještě mohl přes den stihnout. Dostává se do začarovaného kruhu a často se stává, že právě tohle znamení trpí nespavostí. I pro ně je důležitý režim. Ten jim spánek zkvalitní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Spánek představuje pro Ryby přímo slast. Rozhodně si bez něj neumí představit život. A když se jim náhodou nedaří spát dobře, je s nimi k nevydržení. Proto pokud vedle sebe máte Rybu, hlavně ji proboha nechejte vyspat, jinak vás čeká peklo. Pokud jim nepůjde spát, naservírujte jim teplé mléko s medem.

Mohlo by vás zajímat

Další články