Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Trpím jako Jiří Kajínek! Pašeračka Tereza promluvila o svých dnech v pákistánské base!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 86 fotografií
Už od začátku ledna hnije pašeračka Tereza H. (22) v pákistánské base. Celníci jí totiž v kufru našli devět kilogramů heroinu. Rozsudek zatím nepadl, ale nejčastěji se skloňuje 14 let za mřížemi. Tereza prohlásila, že jde jen o takovou etapu jejího života. Jenže teď obrátila. Vzkázala, že se cítí jako novodobý Jiří Kajínek (57)!

Heroinová Tereza H. má pět měsíců v base za sebou a velmi pravděpodobně 14 dalších let před sebou. Už teď ale pobyt za mřížemi přestává psychicky zvládat. Zašla až tak daleko, že se srovnává s nejslavnějším vězněm Česka Jiřím Kajínkem!

„Po zdravotní stránce jsem na tom relativně dobře. Sem tam nějaká ta bolest břicha, ale to u mě není nic nového. Začíná se u mě projevovat alergie na slunce, které paří jako prase. Po psychické stránce je to vše hodně těžké, ale to pochopí jen ten, kdo si tímto vším také prošel. Jiří Kajínek by mohl vyprávět,“ píše Tereza v dopise, který zaslala deníku Blesk.

Kajínek, který vyfasoval doživotní trest za dvojnásobnou vraždu, je ale trošku jiná liga. Dodnes tvrdí, že nikoho nezabil. Ve vězení strávil 23 let, až loni byl propuštěn po milosti od prezidenta Miloše Zemana (73).

A co Tereza celé dny dělá? „S pákistánskými vězeňkyněmi se moc nevídám. Celé dny jsem na cele a snažím se zabavit hraním karet a čtením anglických knih, čímž si angličtinu krásně procvičuji,“ popisuje Tereza, jak vypadá její čas za katrem.

Tak vzdělání zdar!

Související články

Další články