Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Trpí snad anorexií? Krásná Michaela Ochotská se ztrácí před očima!

Míša by měla rozhodně malinko přibrat…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
Rozvod se na ní pořádně podepsal. Michaela Ochotská (32) už není kočičkou, která v minulosti působila pohodově a bezproblémově. Naopak. Bývalá zprávařka nejsledovanější tuzemské televizní stanice se doslova ztrácí před očima. Soudit se dá ze snímků, které vystavila na svém Instagramu.

Patřila k televizním skvostům. Jenže poté, co se dostala do rozvodového řízení se svým dnes už exmanželem Lukášem Rosolem, jakoby přestala mít chuť do života. Rozpad rodiny se na ní značně podepsal. A Michaela zřejmě ze stresu se začala ztrácet před očima.

Dnes má křehká blondýnka postavu, že kdyby zafoukal silnější vítr, má problémy se stabilitou. Míša nevypadá zdravě, i když ze svého půvabu moc neztratila. A snímky jen v plavkách jasně ukazují, že kdyby Míša měla o pár kilogramů více, je z ní neskutečná kočka. Takhle to působí, že krásná moderátorka trpí ničivou anorexií…

Možná za její vyzáblou postavou jsou dozvuky z nevydařeného manželství. Míša by si ale neměla zoufat. Údajně má nového partnera, fotbalistu Martina Hálu (25). Jenže je otázka, zda je někdejší hvězda TV Nova šťastná. Mezi oběma je značný věkový rozdíl a Míša určitě uvnitř své duše touží po chlapovi, který už má něco za sebou a je vybouřený a dokáže být pro jejího syna Andrého skvělým kamarádem.

Související články

Další články