Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Trpí heroinová Tereza H. v pákistánské base? Pere se s vážnými zdravotními problémy

Co trápí Terezu H.?
+ Dalších 15 fotografií
Heroinová Tereza H. (22) se až doposud tvářila velmi spokojeně. I přesto, že je už více než půl roku vězněná v pákistánském vězení, do místních kamer se vyloženě usmívala. Nyní ale došlo ke změně. Terezu trápí vážné zdravotní komplikace, a to především kvůli horku, které v Láhauru momentálně panuje. O co přesně jde?

Tereza H. byla v lednu chycena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. U soudu byla už několikrát, zatím ale není jasné, jak se její případ bude vyvíjet. Naposledy stanula před soudem v sobotu.

„Mohu potvrdit, že dnes proběhlo další jednání s vězněnou Češkou. Došlo k výslechu dalšího svědka z celní správy,“ sdělila Blesk.cz mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Zdroj z Blesk.cz uvedl, že Tereza H. má ve vězení zdravotní komplikace spojené s velkým vedrem. Mělo by jít o blíže nespecifikované kožní obtíže. Tereza by neměla být v ohrožení života, ale stejně jí tento stav způsobuje problémy. Naposledy jí zvedlo náladu, když dostala dopisy od své rodiny z Česka.

Kdy padne finální rozhodnutí v jejím případě není zatím známo, v minulosti bylo v případu již spoustu průtahů, například kvůli nepřítomnosti svědků nebo kvůli tomu, že se soudce účastnil náboženské pouti. Další jednání soudu je naplánováno na středu.

Mohlo by vás zajímat

Další články