Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Trpěla celá rodina: Starý Jackson znásilňoval dcery, Michaela (†50) nechal vykastrovat?!

+ Dalších 78 fotografií
Odporná minulost
Byl Michael Jackson (†50) skutečně pedofilem? Pokud zazněla v dokumentu Leaving Neverland pravda, zvrácené choutky krále popu měly nejspíš základ v příšerném dětství. Nejenom zesnulý Michael, ale i další sourozenci, především sestry, si prošli v mládí peklem. Není tajemstvím, že jejich otec Joe Jackson (†89) dívky znásilňoval, chlapce pak trýznil fyzicky. LaToya Jackson (62) už v 90. letech dopodrobna popsala, že se svým tátou musela opakovaně spát, mluvilo se i o tom, že Michaela kopal do rozkroku a nechal ho vykastrovat!

Michael Jackson (†50) a všichni jeho sourozenci si v dětství i dospělosti procházeli peklem. Ponižování, brutální mlácení i znásilňování, to všechno mělo být jejich denním chlebem. Hlava rodiny Joe Jackson (†89) neměl se svými potomky slitování.

Na povrch to vyplavalo už v 90. letech, kdy si musel Michael najít dárce spermatu, aby mohl mít děti. Daroval mu ho jeho kožní lékař Arnold Klein. A právě tomu se zpěvák svěřil, co si se svým otcem prožil. Promluvil o tom tehdejší milenec dermatologa Paul Gohranson.

„Michael se Arnoldovi svěřil, že ho otec opakovaně fyzicky týral. Minimálně dvakrát Michael zmínil, že ho otec udeřil do pohlavních orgánů,“ vzpomínal Gohranson. „Jednou to bylo, když byl Michael ještě hodně mladý. Joe Michaela nakopnul nohou a opakovaně ho bil. Michael se snažil svého otce hájit. Prý ho mezi nohy nakopnout nechtěl, stalo se to prý omylem,“ pokračoval.

„Podruhé to bylo, když Michael vydal své sólové album, které nemělo příliš velký úspěch. A tak na něj začal řvát, potom ho opakovaně kopl do rozkroku," uzavřel muž, který měl díky svému příteli k Jacksonovi během jednoho období hodně blízko.

Kastrace a sex s dcerami

Spekulovalo se i o tom, že starý Jackson nechal Michaela vykastrovat, bolestivý zákrok měl stát za jeho vysokým hlasem. Této teorii nahrává i zpěvákova neplodnost či pozdější inkontinence, kvůli které musel Michael nosit speciální kondomový katétr, aby si nepomočil postel a oblečení.

Jenomže s trýzněním Michaela si Joe bohužel zdaleka nevystačil. LaToya Jackson (62) se také v minulosti svěřila, co jako malá prožívala. „Netýral nás jenom fyzicky, ale také psychicky. Sexuální zneužívání bylo na denním pořádku,“ šokovala před dvaceti lety. K sexu si prý Joe vybral ji a sestru Rebbie Jackson (68), když jim bylo pouhých deset let.

Zarážející ovšem je, že jejich matka Katherine Jackson (88) vůbec nezakročila. O všem prý věděla, ale nechala manžela, aby si dělal, co se mu zlíbí. „Jednou jsem ji slyšela, jak tátovi říká, aby mě dnes večer nechal být, že toho mám dost. Pak ale stejně přišel,“ dodala LaToya.

Zároveň je až s podivem, že děti navzdory všem útrapám s tátou udržovaly vztah až do jeho smrti. Na jeho loňském pohřbu byli téměř všichni Jacksonovi, jenom nejvýraznější člen rodiny Michael chyběl, protože už byl sám devět let po smrti.

Mohlo by vás zajímat

Další články