Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Trpěla bolestmi a zapáchala! Několik dní po porodu zjistila, že má ve vagině něco příšerného

Takovou hrůzu nikdo nečekal!
Zdroj: Facebook
Na narození synka Dominica se Alexandra Loredana nesmírně těšila. Přesto si svého prvního potomka v prvních chvílích nemohla užívat tak, jak by si představovala. Cosi jí způsobovalo nesmírná muka, její tělo dokonce začalo podivně zapáchat. Tvrdili jí, že o nic nejde. A šeredně se mýlili!

Dlouhých sedm týdnů od porodu trvalo, než Alexandra Loredana zjistila, co jí je. Mladá žena z Velké Británie na to ani nepotřebovala pomoc dokotrů. Ti jí totiž se skálopevným přesvědčením tvrdili, že je naprosto v pořádku.

Jenomže když se jí z těla linul nepříjemný zápach a sužovaly ji velké bolesti, Alexandra jim odmítala věřit. A dobře udělala. Její objev pak všechny šokoval!

„Vytáhla jsem ze sebe kusy rozkládajícího se materiálu. Bylo to prosáknuté krví. Povedlo se mi to, když jsem si ve sprše chtěla vyčistit poraněnou vaginu prsty,“ svěřila se statečná novopečená maminka listu DailyMail.co.uk.

Vina zřejmě leží na bedrech lékařů, kteří s největší pravděpodobností po porodu v ženě zapomněli krvavé obvazy. Alexandra je už naštěstí v pořádku a může se konečně naplno věnovat malému Dominicovi.

Související články

Další články