Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Trpěla anorexií, teď se postaví před porotu! Má šanci zvítězit v SuperStar?

+ Další fotografie
Pěvecká show SuperStar 2018 pokračuje. Už v sobotu večer budou mít diváci možnost sledovat další díl castingů. Objeví se v nich budoucí SuperStar? Konkurence je opravdu velká a hlavním cílem je přesvědčit porotu o svém talentu. Dokáže to Terézia Ridzoňová (18), která v životě bojovala s anorexií?

Osmnáctiletá Terézia Ridzoňová neměla lehký život. Poté, co se její rodiče rozvedli, začala bojovat s přejídáním a nakonec i se zákeřnou anorexií. „Učím se mít ráda sebe samu a stále se se sebou tak trochu vyrovnávám,“ říká Terézia. Její výkon můžete sledovat už v sobotu od 20:20 na Nově.

Teprve až po dlouhých a náročných terapiích poznala, že si ničí své zdraví, a rozhodla se změnit svůj život. Odešla od maminky a přestěhovala se k otci, se kterým se po rozvodu rodičů setkala až ve svých šestnácti letech. Nyní Terézia své kdysi nízké sebevědomí za doprovodu starostlivého tatínka otestuje před zraky porotců. Přesvědčí porotu v SuperStar?

Související články

Další články