Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trpasličí rodina válcuje internet: Vypadají jako reklama na štěstí a čekají další dítě!

Štěstí z nich prýští.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Charli Worgan (27) a Cullen Adams (38) nejsou úplně obyčejný pár. Oba totiž trpí takzvaným dwarfismem. Jedná se o poruchu, kdy lidem nedorostou končetiny do obvyklé délky, proto působí jako trpaslíci. Handicap jim ale v rodinném štěstí rozhodně nezabránil. Jednoho potomka už spolu totiž mají a druhý je na cestě.

Charli Worgan si v roce 2013 založila Instagram a jako každý normální člověk na něj přidávala fotografie. Ty ale nebyly ledajaké. Charli, která měří pouze 1,27 metru, totiž vypadá jako trpaslice a její manžel je jenom o deset centimetrů vyšší. Porucha jim ale nezabránila, aby si spolu pořídili dcerku, kterého pojmenovali Tilba. Budovat spolu rodinu se jim natolik zalíbilo, že Charli otěhotněla znovu. Už teď ví, že bude muset rodit císařským řezem.

Australský pár si ze svého handicapu rozhodně nic nedělá a jejich trpasličí rodinka na sociálních sítích nutí k úsměvu snad každého. Nezdráhají se zveřejňovat fotografie, které jen dokazují, že žijí jako každá jiná rodina. Můžeme jim tedy nahlédnout do soukromí všedních dnů, ať už se jedná o dny strávené na pláži, společné obědy nebo výlety. Připouští, že při plánování založení rodiny věděli o rizikách, která mohou mít pro jejich dítě fatální následky. Jejich druhé dítě by poruchu mít nemuselo. Mohlo by mít však problémy s dýcháním. Přes všechna omezení jsou jejich životy šťastné a plné legrace.

Související články

Další články