Jste fanoušci hororů a hardcore filmů a rádi byste si zvedli adrenalin něčím neobvyklým? Pan Russ McKamey (55) a jeho přítelkyně horory přímo milují, a proto se rozhodli otevřít neobyčejnou turistickou atrakci.

Ale ta není pro každého. V kalifornském San Diegu stojí hotel zvaný McKamey Manor, a abyste se do něj dostali, musíte být starší jednadvaceti let, být zdravotně naprosto v pořádku, mít pro strach uděláno a ještě navíc podepsat dokument, že tam hodláte strávit noc na vlastní nebezpečí.

I přes velmi přísné podmínky je na listině už přes dvacet tisíc čekatelů. Personál vás pak sváže, hodí třeba do vany a zalije falešnou krví, dají vás do klece a budou nutit jíst zkažená vejce, nasadí vám děsivé vězeňské masky nebo vás budou topit.

Vše je samozřejmě přísně hlídáno a kontrolováno a velmi se dbá na bezpečnost. Na hrůzy už tak ale ne. Russ tvrdí, že se tam rozpláčou hrůzou i dospělí muži a jedna noc je pro ně příliš. Fanoušci hororů Saw nebo filmu Texaský masakr motorovou pilou si to naopak nemohou vynachválit.

A i o ně se Russ McKamey stará pečlivě. Vede si seznam zákazníků a jejich „procedur“, takže pokud budete chtít opět strávit noc v nejstrašidel­nějším hotelu, personál se postará o to, že se mučící procedury u vás nebudou opakovat.

Dobrou noc!