Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Troškovy druhé Babovřesky opět přilákaly do kin davy: Kolik milionů už vydělaly?

Hokejky z NHL právě vystoupily na české vesnici a lidé v kinech jsou
u vytržení.
Zdroj: archiv Míši Štoudkové

I když o diváckém úspěchu prvního dílu si mohou nechat jen zdát, Babovřesky 2 zabodovaly v českých kinech i přes nářky intelektuálů.

Po třetím týdnu v kinech si na ně našlo cestu bezmála dvě stě tisíc diváků a o zajímavý rekord se postaraly tak na Slovensku, kde během prvního víkendu zaznamenaly dokonce vyšší návštěvnost než „jednička“.

Těžko říct, zda davy láká do kinosálů jméno režiséra Zdeňka Trošky (61), nebo účast hokejových reprezentantů, kteří o sobě do té doby netušili, že jsou také herci, každopádně milovníci nezávislé umělecké filmové tvorby by se měli pomalu připravit na nejhorší. Podle všeho to totiž vypadá, že vzhledem k tomu, že si „dvojka“ vedla velmi slušně i přes konkurenci televizní olympiády v prvním týdnu, zvažovanému třetímu pokračování už asi nic nezabrání.

Druhé Babovřesky mají v tuto chvíli na tržbách vyděláno skoro pětadvacet milionů, což rozhodně není konečná suma a jen blázen by do toho nešel potřetí.

Tak kdo přijede do Babovřesk tentokrát? Házenkářky, nebo akvaristé? Uvidíme…

Související články

Další články