Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Troška v slzách: Zemřela mu jeptiška z Kameňáku, herec Václav Glazar (†65)

Zemřel Václav Glazar.
+ Další fotografie
Po dlouhé nemoci zemřel herec Václav Glazar, který se proslavil zejména coby parťák a snoubenec Heleny Růžičkové (†67) a také jako mafián převlečený za jeptišku v komedii Zdeňka Trošky Kameňák.

Václav Glazar trávil poslední dny svého života v léčebně dlouhodobě nemocných v Kralupech nad Vltavou, kde skončil poté, co si rozdrtil bederní obratel a kyčli. „Jsou tu obětavé sestřičky, ale nemají čas se mnou promluvit. Tolik bych si potřeboval popovídat, jsem osamělý na pokoji. Zabíjí mě to,“ řekl deníku Aha! herec, který toužil po domově seniorů v Praze, kam by za ním mohli chodit blízcí. Toho už se nedožil.

Glazar byl dlouhá léta nejlepším kamarádem herečky Heleny Růžičkové, doma měl dokonce urnu s popelem jejího zesnulého syna. A když zemřela Růžičková, zbyly mu po ní její kalhoty.

Podle informací Blesku Václav Glazar dnes ráno zemřel na zástavu srdce. Kromě účinkování ve všech dílech Kameňáku včetně Vánočního Kameňáku se objevil i ve skvělém filmu Rok ďábla.

Mohlo by vás zajímat

Další články