Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Troška roztáčí Babovřesky 3! Bílá si opět zahraje Romku, víme, co se bude dít dál

Zdeněk Troška roztáčí Babovřesky 3.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv

Už teď v sobotu odlétá režisér Zdeněk Troška (61) s částí filmového štábu do Turecka, kde se už den poté začne roztáčet pokračování košilatých příběhů z fiktivní jihočeské vísky Babovřesky.

První oficiální česká klapka padne 27. května ráno v Záboří. Film by se měl natáčet měsíc a nebudou v něm chybět už známé tváře z předchozích dílů jako třeba Pavel Kikinčuk, Lucie Vondráčková nebo Jana Synková. Na scéně se opět objeví Lucie Bílá (48), která se svým početným ansámblem Romek přijede konečně nechat pokřtít své jedenácté dítě. Samozřejmě nebude chybět sedm statečných bab.

„V tomto díle vypoví báby vesnickým klukům, kteří pálí za jejich vnučkami a přivedli je do jiného stavu, válku. Ti se brání a spolu se starostou vymyslí jejich likvidaci. Ovšem na úrovni – à la Agáta Christie. Navíc do vsi přijíždí nový farář, Polák Zbygniew Krapuščinski, aby „zpustlé“ babky napravil. Objeví se i manželka finančního úředníka z ministerstva Dobrouše Dočistila a těšit se můžete na další a další příběhy rázovitých obyvatel jihočeských Babovřesk," napovídá Troška, jenž v minulých týdnech se svým týmem objížděl nové lokace.

Kromě již zmíněného Záboří se filmaři opět budou pohybovat v Dobčicích, Holašovicích, Netolicích, v Českých Budějovicích, na Hluboké, v Pištíně a v Milevsku… A blízkém okolí. Tipujeme, že i tento díl trilogie pokoří v kinech rekordy v návštěvnosti. Stejně jako oba předchozí díly.

Související články

Další články