Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Trojúhelník lásky: Po Zálešákové se k životu ve třech přiznala hvězda V síti Tereza Těžká

Tereza Těžká přiznala lásku ve třech, žije s mužem a ženou
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
láska
Nově se k životu ve třech otevřeně na sociálních sítích přiznala i hvězda dokumentu V síti Tereza Těžká (25). Nebyla první. Nedávno se svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz půvabná modelka Daniela Zálešáková (21) s tím, že žijí ve třech. Její o třiadvacet let starší partner Josef je dle Danieliných slov otec jejich budoucích dětí, ale na druhou stranu přiznává, že je bisexuálka a má vztah s krásnou Terezou Nguyenovou.

Jedna z hlavních hrdinek opěvovaného dokumentu V síti Tereza Těžká se veřejně přiznala, že je pansexuálka. (Pansexualita je sexuální orientace charakterizovaná silnou přitažlivostí, romantickou láskou a/nebo sexuální touhou k lidem bez ohledu na jejich pohlaví nebo genderovou identitu, pozn. red.)

"Jsme tři, občas dva a občas dvě a občas dva," napsala Tereza na sociální sítě a připojila snímek s partnerem a přítelkyní. Tereza je nominována za dokument V síti na Českého lva na Instagramu promluvila o životě ve třech.

"Polyamorie a já (my) II. Další stream na téma polyamorie, tentokrát s těmi nejbližšími. Společně se vám pokusíme otevřít, odpovědět na nejčastější otázky a nahlédnout do našeho vztahu," napsala k videu, které se rozhodla sdílet se svými fanoušky.

Miss Czech Republic žije také ve třech

O životě ve třech nedávno pro eXtra.cz promluvila i modelka Daniela Zálešáková

"Můžu říct, že se snažím užívat si života, jak jen můžu a dělat to, co mě dělá šťastnou, což obnáší i mou zálibu v ženách. Vztah čistě se ženou si představit asi nedokážu, proto jsem bisexuálka. Pepa je můj snoubenec a budoucí otec mých dětí, kterého miluji, ne mojí přítelkyně. Samozřejmě ji má rád, bez vzájemné náklonnosti by to fungovat nemohlo. Mé city k Terezce jsou více než přátelské a myslím si, že je mezi námi více takových žen, které nacházejí zalíbení v druhých ženách, což mohu říci jak z vlastní zkušenosti, tak z došlé korespondence po otevření tohoto tématu," řekla eXtra.cz v rozhovoru modelka.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy