Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Trojnásobná vražda ve Zlíně: Matka a dvě děti ležely v domě několik týdnů

Zdroj: google maps
Nález tří mrtvých těl otřásl v pondělí Zlínskem. Pětašedesátiletý muž nalezl své příbuzné bez známek života. Mrtvoly ležely na místě činu bezvládně už několik týdnů, možná měsíců. Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze zločinu vraždy. Podle TV Nova v domě ležela matka a její děti.

Zlínská část Podhoří zažila doslova šok, když byla v rodinném domku objevena tři mrtvá těla "Včera krátce po půl druhé odpoledne oznámil na linku tísňového volání 158 pětašedesátiletý muž, že našel v rodinném domku ve Zlíně své příbuzné bez známek života. Jedná se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna," uvedla krajská policejní mluvčí Lenka Javorková pro iDNES.cz.

Reportér televize Nova Zdenek Čík mluví jinak. "Podle lidí z okolí se mělo jednat o manžele ve středních letech a matku jednoho z nich. Se sousedy se nikdy nestýkali. Ti si přesto všimli, že už je neviděli téměř dva měsíce. Zda se jedná o trojnásobnou vraždu bude jasné už zítra. Jako první byli na místě lékaři záchranné služby a hasiči, a to už před čtrnáctou hodinou. Technici v kombinézách sbírají stopy." Na místo činu dorazil i psovod.

Tiskový mluvčí Policie České republiky Vladislav Malcharczik hovoří ještě obecněji. "V současné době můžeme sdělit, že se v domě našly tři osoby bez známek života. Předmětem dalšího šetření je, jakou smrtí tyto osoby zemřely. Zda násilnou smrtí, nebo jiným způsobem," řekl iDNES.cz.

„Při ohledání vyšlo najevo, že ženy a muž zemřeli už před několika týdny, možná měsíci. Příčinu úmrtí nám objasní nařízené soudní pitvy,“ doplnila Javorková pro iDNES.cz. Identita zemřelých je, zdá se, pořád nejasná.

Související články

Další články