Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Trojnásobná vražda na Zlínsku: Proč si sourozenci hráli na partnery?

Zdroj:
V případu trojnásobné vraždy, která teď otřásá Zlínskem, vyplouvají na povrch nejrůznější informace. Nález tří mrtvých těl v domku ve vesnici Podhoří šokoval všechny tamní obyvatele. Přesto, že se s nimi moc nestýkali, považovali je za slušné lidi. Záhadou je, že mrtví na místě leželi několik týdnů až měsíců a nikomu zřejmě nechyběli. Jednalo se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna. Sousedé ale mají v jejich příbuzenských vztazích zmatek. Považovali je totiž za partnery.

Policie bude nález tří mrtvých těl na Zlínsku s definitivní platností vyšetřovat jako vraždu Na přetřes přišla i varianta, že rodinu mohly zabít zplodiny z kamen, tvrdí Blesk.cz. Bez známek života našel šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna otec dvou dětí, který už s rodinou dlouho nežije.

Trojice si pronajala zrekonstruovaný rodinný dům zhruba před třemi lety. Se sousedy se ale moc nestýkali. "Oni moc nevycházeli, ale nebyly s nimi žádné problémy. Když jsem je viděla venku, vypadali příjemně a v pohodě," vypověděla sousedka v reportáži pro TV Nova. Podle pošťačky si dokonce už tři měsíce nevybrali schránku, tvrdí se v reportáži. Obě ženy i muž byli na místě mrtví už několik týdnů, ne-li měsíců.

Přestože je sousedé považovali za nekonfliktní, v jejich příbuzenských vztazích měli zmatek a považovali sourozence za partnery. "Chodila tady do parku a tam se houpala na houpačce," vypověděl jeden ze sousedů. "Fakt jsme si mysleli, že to jsou partneři, protože ona i sama říkala, že jako můj partner," řekl pro TV Nova.

"Jak a kdy přesně přišli lidé z domu o život určí výsledky nařízených soudních pitev, které proběhly dnes," řekl reportér televize Nova Zdenek Čík.

Související články

Další články