Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Trojnásobná vražda na Zlínsku: Byli nezaměstnaní, ale žili v naprostém luxusu

Potrpěli si na luxus.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
Celým Zlínskem otřásá trojnásobná vražda a stále jsou tady nezodpovězené otázky. Nález tří mrtvých těl v domku ve vesnici Podhoří šokoval všechny tamní obyvatele. Přesto, že se s nimi moc nestýkali, považovali je za slušné lidi. Podle některých se ale rodina chovala prapodivně. Stranila se ostatních a sourozenci se vydávali za partnery. Zatím stále není jasné, odkud brali peníze na placení nájmu v domě, který byl zařízen poměrně luxusně na to, že nechodili do práce.

Záhadou je, že mrtví na místě leželi několik týdnů až měsíců a nikomu zřejmě nechyběli. Jednalo se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna. Sousedé ale mají v jejich příbuzenských vztazích zmatek. Považovali je totiž za partnery.

Sousedé také hovoří o tom, že nikdo z členů rodiny podle nich nechodil do práce. Proto není zřejmé, odkud rodina brala finanční prostředky na splácení poměrně luxusního domu. Muž svým sousedům tvrdil, že pracuje s počítači, ale doma. Zda je to pravda, netuší.

Trojice si pronajala zrekonstruovaný rodinný dům zhruba před třemi lety. Se sousedy se ale moc nestýkali. „Oni moc nevycházeli, ale nebyly s nimi žádné problémy. Když jsem je viděla venku, vypadali příjemně a v pohodě,“ vypověděla sousedka v reportáži pro TV Nova.

Sousedé tvrdili, že dům, ve kterém rodina bydlela, byl velmi nákladný. Podle televize Nova za něj před pěti lety jeho majitelka chtěla nájemné ve výši 20 tisíc korun měsíčně. V současné době může být mnohem vyšší.

Související články

Další články