Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Trojnásobná vražda na Jičínsku: Brutální provedení otřáslo i zkušenými kriminalisty!

Policie sbírá důkazy. (Ilustrační foto)
V obci Prostřední Nová Ves na Jičínsku došlo k několikanásobné vraždě. Své mrtvé příbuzné našel muž, který se v neděli kolem sedmé hodiny ranní vrátil domů po noční směně. Útok nepřežila jeho matka (†55), sestra (†29) a dokonce bylo na místě nalezeno i tělíčko malého synovce (†2)!

„Po sedmé hodině ranní jsme přijali na lince 158 oznámení o nálezu tří mrtvých těl. Jedná se o dvě ženy ve věku 55 a 29 let a o dvouleté dítě. S největší pravděpodobností zemřely násilnou smrtí. Na místě jsme zadrželi devětadvacetiletého muže. Událost nám oznámil bratr mladší ženy, který se vrátil po noční službě domů.“ Potvrdila pro Blesk.cz policejní mluvčí Iva Kormošová.

Podle informací serveru muž zavolal policii v momentě, kdy našel první oběť a dál sám dům neprohledával. Vyšetřovatelé pak našli jedno tělo v domě, druhé na zahradě a třetí v zahradním domku, což svědčí o brutálním provedení všech tří vražd.

Sousedé navíc podle informací Blesku neslyšeli střelbu a policie v okolí hledá vražednou zbraň, s největší pravděpodobnos­tí nůž.

Zadržený muž byl partnerem zavražděné devětadvacetileté mladé ženy a podle serveru TN.cz se choval divně, jako by trpěl psychickými problémy, či byl pod vlivem drog. Byl také jediný přeživší v domě a pro policii je tak hlavním podezřelým.

Na místě trojnásobné vraždy jsou stále policisté a celá tragédie se vyšetřuje.

Související články

Další články