Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Trojnásobná matka měla KAŽDÝ den sex s manželem: Teď popisuje, co to udělalo s jejími intimními partiemi!

Trojnásobná matka měla KAŽDÝ den sex s manželem: Teď popisuje, co to udělalo s jejími intimními partiemi!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Po třetím dítěti se jí skoro vůbec nepodařilo zhubnout nabraná kila. Brittany Gibbons se ve svém těle přestala cítit dobře, což se samozřejmě odrazilo na jejím sexuálním životě. Manžela k sobě moc nepouštěla, a pokud došlo na milování, muselo to být ve tmě a pod peřinou. Jednoho dne si řekla DOST!

O svém komplexu mluvila s kamarádkou. Ta jí poradila, že studu se zbaví tak, že bude s manželem spát co nejčastěji. A tak Brittany uzavřela se svým chotěm zvláštní pakt. Ať se děje cokoliv, budou mít po dobu jednoho roku každý den sex. Tedy nejméně 365 styků, nehledě na náladu, menstruaci, cokoliv. Jedinými výjimkami byla služební cesta a střevní chřipka.

"Nedokázala jsem si představit, že budu před někým nahá nebo ve spodním prádle. Manžel mě viděl akorát s obří peřinou přehozenou kolem těla nebo ve stahovacím prádle," říká Brittany. Kila navíc jí srazila sebevědomí na nulu a ona se necítila vůbec sexy

"Mít sex každý den může vypadat jako extrémní řešení, na druhou stranu to byla jediná možnost, jak se denně vyrovnávat se svým nahým tělem. Jednou prostě bude muset peřina dolů nebo milování přijde během denního světla, ne?"

Na začátku to prý bylo těžké, ale nakonec se začala trojnásobná mamča na sex těšit. A po půl roce sebrala odvahu a konečně se manželovi ukázala nahá. Nakonec už nepotřebovala ani obří peřinu, protože manželé si chtěli sex opepřit. "Skončili jsme na pračce, v garáži nebo ve spíži," vzpomíná dnes. Prý je tenhle experiment sblížil psychicky i fyzicky.

"Byli jsme znovu jako zamilovaní puberťáci. Drželi se za ruce, neustále se někde chichotali a líbali. Už jsem přestala hledat ten správný úhel, kde moje tělo vypadá nejlíp, a začala si milování užívat."

Teď už sexuální maraton nedodržuje. Ale ne kvůli tomu, že by je s manželem hrátky omrzely. Ale kvůli čistě pragmatickým záležitostem "Moje pánev a stehna už potřebovaly odpočinek jako sůl. Jsme přeci jenom lidé, ne roboti," uzavírá.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy