Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Trojnásobná máma Jessica Alba se blíží ke čtyřicítce: Postavu má stále výstavní

Zdroj: Lionsgate
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Herečka Jessica Alba slaví 39. narozeniny. Už za rok z ní bude čtyřicátnice, rozhodně se ale nedá říct, že by na to vypadala. Udržuje se v kondici a ani porod tří dětí jí na kráse neubral. Tělo, které ve filmech často ukazuje, má stále výstavní a vypadá snad ještě lépe, než když s herectvím začínala.

Kalifornská kráska Jessica Alba bude už za rok čtyřicátnicí. Stárnutí ji ale ani v nejmenším trápit nemusí - ačkoliv by se na jejím vzhledu mohl podepsat pracovní zápřah i porod a výchova tří dětí, herečka je stále krásná a vypadá o mnoho mladší.

Skutečné slávy se Alba dočkala v roce 2005, když si zahrála ve filmu Sin City - město hříchu Ve většině svých snímků se herečka nebojí odhalit dokonalé tělo, přiznává že udržovat se ve formě dá rok od roku víc a víc práce.

Že by Jessica byla matkou tří dětí, byste na ní rozhodně nepoznali. Po vráskách na jejím obličeji není ani stopy a její ploché bříško rozhodně nenapovídá tomu, že by byla třikrát těhotná. Patří ale mezi jedny z mála hereček, které se nebojí ukázat jen nalíčené. Na svých sociálních sítích se chlubí i tím, jak vypadá při činnostech, které ji udržují mladou.

Proměna

Za ta léta, po která se Jessica Alba živí herectvím, se na ní nic moc nezměnilo. Její život je ale nyní oproti začátkům bohatší hned o tři děti, které jí denně vyčarovávají velký úsměv na tváři. Podívejte se do galerie, jak jí to sluší při všem, co dělá.

Související články

Další články