Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Trojnásobná maceška Debbi: Na manželovy děti jsem občas mnohem přísnější než on

+ Dalších 5 fotografií

Zpěvačka Deborah Pchálková, známá pod přezdívkou Debbi, se díky manželovi Tomášovi stala nevlastní maminkou jeho tří ratolestí z předchozího vztahu. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o strastech a slastech výchovy malých dětí, na které se již několik let aktivně podílí. 

Tři nevlastní zatím stačí

Známá zpěvačka Debbi se v loňském roce provdala a kromě příjmení svého manžela Tomáše Pchálka, přijala i jeho tři malé děti z předchozího vztahu. Ačkoliv by se dalo předpokládat, že se sama bude chtít stát maminkou, zakládání rodiny prý zatím vůbec není na pořadu dne.

„Přiznám se, že jsem zatím úplně mimo tohle téma, protože manžel má už tři děti a ještě jsou ve věku, kdy jsou celkem náročný, takže je to zatím taková nejlepší antikoncepce,“ řekla eXtra.cz se smíchem zpěvačka, která se proslavila díky pěvecké soutěži SuperStar, které se zúčastnila roku 2009. „Samozřejmě třeba jednou budu chtít mít dítě, zřejmě jenom jedno vzhledem k tomu počtu. Bylo mi před pár dny třicet, takže myslím, že mám ještě chvilinku čas,“ dodala.

Debbi mimo jiné přiznala, že ten skok z nuly na tři děti znamenal v jejím životě poměrně zásadní změnu. „Občas je to s nimi trošku náročnější, ale čím jsou starší, tím je to lepší, což vnímám pozitivně, ale je to brutální,“ poznamenala rusovlasá muzikantka na akci Glorchestra v pražské Lucerně, kterou na chvíli navštívila. „Podle mě se tím člověk naučí trošku víc zodpovědnosti. Najednou ji nemá jen za sebe, ale když jsme ve dvou, tak máme vlastně zodpovědnost za jedno a půl dítěte a je to náročný. Zjistili jsme, že ve dvou jsou zvladatelnější, než když jsou tři,“ dodala se smíchem.

Přísná maceška

S navazováním vztahu s Tomášovými dětmi neměla Debbi prý žádný problém, nicméně nastavit si jisté hranice je podle ní důležité. „Výhodou bylo, že jsou ještě takový miloučký a žádný nevraživosti tam nebyly. Přiznám se ale, že jsem na ně docela přísná, dokonce možná přísnější než manžel, a myslím si, že jsme společně v pohodě,“ poznamenala trojnásobná maceška.

V době, kdy spolu s Tomášem začínali, byla jeho dcera ještě opravdu maličká, proto se Debbi musela naučit přebalovat, s čímž do té doby neměla zkušenosti. „Není to úplně moje nejoblíbenější část. Když se jedná o ,velkej kšeft‘, to je překlad z němčiny, tak to nedělám. Stalo se jednou, že to vybuchlo a manžel tam nebyl, tak jsem ji v tom samozřejmě nenechala stát, než se táta vrátí. Ale měla jsem slzy v očích,“ řekla před časem v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy