Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trojka ve VyVolených: Do Vily se vrátila Castellova silikonová Zdenička i jeho bývalka Sabina! Takhle jim to spolu slušelo!

Ve Vile se objevila Zdenička i Sabina.
Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další fotografie

Svalovec Thomas Castello (38) musel zažívat chvíle obrovské euforie. Nejprve ho ve Vile navštívila expřítelkyně Sabinka (19) s milovanou fenkou pitbulla, pak měl možnost poslechnout si v přímém přenosu Zdeničku (25), ale to největší překvapení mělo teprve přijít.

Castello dostal nejvíc palců a v pátek si to poštráduje do Duelu, odkud se už nemusí vrátit. To ale hradeckého kulturistu rozhodně nerozhodilo, protože štáb poslal do Vily jak Zdeňku Souškovou, tak Sabinu.

Přestože se obě holky tvářily jak tajemný hrad v Karpatech, bylo z jejich projevu jasné, že soutěžit o výhru pět milionů nebudou. I jako rozptýlení se jim ale podařilo ostatní soutěžící pořádně rozhodit. Nikol Trojanová (23), která nad Zdeničkou zvítězila v Duelu, se při jejím příchodu tvářila, jakoby se jí znova přihodilo kobercové extempore, a VladkoPavlínou supěli víc než lokomotivy na nákladovém nádraží Praha-Žižkov.

Související články

Další články